Příspěvky uživatele - jitunka

Kernechter vom vorgebirge, 21.6.2017
Mohu se zeptat, zda tuto broskvoň stále máte a jste spokojený - zda platí, že je šance zrovna tuhle odrůdu pěstovat ekologicky bez postřiků? Předem děkuji za zhodnocení po letech, v případě, že tuto diskuzi ještě čtete. Případně ocením jakékoliv... celý příspěvek >
Dřín japonský (cornus kousa) - který, aby se dal schopně jíst?, 22.10.2016
Dobrý den, u prodejců se občas objevuje dřín japonský (nebo taky svída japonská či dřínovka japonská) a bývá tam psáno, že má jedlé plody podobné liči. Na diskuzích pak někdo chuť chválí, jiní píšou, že se to jíst nedá. Tipla bych si, že budou... celý příspěvek >
Zlatice, na kterou poletí včely?, 8.6.2016
Velmi všem děkuji za reakce a za odkaz a informace od včelařů. Vidím to tak, že zlatice je pro včely bez užitku, ať je to nejspíš jakýkoliv druh. Naštěstí manžel nakonec včelám taky fandí, a po tom, co jsem mu řekla, jak to s těmi včelami je, mu... celý příspěvek >
Zlatice, na kterou poletí včely?, 3.6.2016
Přeji dobrý den, manžel by před domem měl rád živý plot ze zlatice, ideálně nějaká ta nižší, aby se ani nemusela tolik stříhat a byla tak kolem 1 metru přirozeně. Můj jediný problém se zlaticí je ten, že prý ty moderní už jsou tak sterilní,... celý příspěvek >
Rostliny, které provoní malou zahradu, 20.3.2016
Děkuji, než jsem fórum zakládala, hledala jsem, zda tu není stejné, ale nenašla. Až teď se mi objevilo, tak jej sem přidávám.
Rostliny, které provoní malou zahradu, 11.3.2016
Přeji hezký den, plánuji si vysadit trvalky (a případně i keře) tak, aby mi vždy v každém měsíci jara a léta něco provonělo alespoň část malé zahrady. Vím, že na udržení vůně musí být i závětří a záleží na počtu rostlin a tak. Ale poradíte mi, co... celý příspěvek >
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 13.2.2016
Jé, moc děkuji za užitečný zdroj.
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 12.2.2016
Dohledala jsem si, že by prý měly být trochu menšího vzrůstu tyto odrůdy kanadských borůvek: Bluegold, Goldtraube, Patriot, Polaris, Bonus, O'neal, Northland.
Moruše - jak vyzrát na jejich kořenovou nesnášenlivost?, 10.2.2016
Dobrý den,  mám malou zahradu, kde pěstuji a chci pěstovat kolikrát i více rostlin, než je možná zdrávo a různě experimentuji, ale ne vždy si vím rady. Mám místo v lehkém svahu, na které chci zasadit do řady tři nebo čtyři převislé... celý příspěvek >
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 10.2.2016
Aha, nenapadlo mne, že porostou tak rychle. Chtěla bych je sázet v záhonu širokém 90 cm, rostliny od sebe 1 metr a odrůdy spíše ty méně vzrůstné.
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 16.1.2016
Dobrý den, velmi všem děkuji za zajímavé a užitečné rady. Borůvkový záhon budu teprve budovat a líbí se mi možnost, že první roky, než se borůvky rozrostou, vyplním to místo okolo ještě i něčím dalším užitečným - nejlépe tou klikvou místo... celý příspěvek >
Tip na nezávadnou folii do vysokého záhonu, 5.1.2016
Dobrý den,  objevila jsem na internetu i zajímavou možnost barev na dřevo pro venkovní použití, které jsou k zelenině bezpečné. Jde o nějaké mlékovky (mlekovky.cz), složení vypadá rozumně, musí se pak použít lak pro exteriérové použití, ten... celý příspěvek >
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 3.1.2016
Dobrý den, má prosím někdo zkušenost s podsazováním kanadských borůvek? Vím, že mají kořenový systém spíše pod povrchem a tak se doporučuje jen mulčování, ale dost mne láká využít to místo kolem keřů borůvek v "borůvkové vaně" a zasadit tam... celý příspěvek >
Jak správně likvidovat napadené rostliny?, 31.10.2015
Vím, že je to starý dotaz, ale připojuji odpověď. Třeba někomu pomůže. Pokud nemocné rostliny nechcete spálit (ani nedoporučuji, vznikají při tom akorát dioxiny, karcinogenní polyaromatické uhlovodíky a bůhví co ještě), jednoduchým způsobem je... celý příspěvek >
Tip na nezávadnou folii do vysokého záhonu, 13.9.2015
Velmi Vám děkuji za radu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika