Příspěvky uživatele - babiJuli

Vyhřívání výsevů papriky, 11.2.2015
Moc děkuji za rady. Určitě něco z toho použiju. Babi Juli.
Vyhřívání výsevů papriky, 10.2.2015
Je čas vysít osivo paprik. Přes den máme doma docela chladno, zatápíme až odpoledne - s tím nic neudělám. Jak to řešíte Vy, drahými vytápěnými miniskleníčky nebo máte nějaké jiné  "fígle"? Prosím svěřte se, za každý nápad budu vděčná. Babi... celý příspěvek >
Sazenice jedle kavkazské, 19.2.2014
Nevím, snad mám smůlu, ale nemohu nějak sehnat sazenice jedle kavkazské.  Už jsem několikrát brouzdala na netu a nevím si rady. Většinou jsou nabídky z Moravy. Když sháním něco na Plzeňsku, tak nic. Jsem docela bezradná, potřebovala... celý příspěvek >
Hlíva na slámě, 6.3.2013
Porazili jsme ořešák, tedy ořezali větve a kmen zůstal stát, docela ráda bych na něm pěstovala hlívu ústřičnou, ale nevím jak. Kmen má zatím výšku cca 2 metry, klidně bych ho nechala stát celý. Máte někdo zkušennosti? babi Juli 
Zase růže, 8.10.2012
Chtěla bych zasadit růžovou popínavou růži. Nevíte někdo, která by nejvíce splňovala tyto požadavky? Popínavá, čistě růžová, ne moc choulostivá na mráz, zdravá (co nejodolnější vůči černé skvrnitosti a padlí), aby moc nezesvětlovala - držela barvu a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika