Příspěvky uživatele - vrana10

Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 17.10.2012 Obsahuje fotku
Přece nemůžeme brát svědectví o chuti plodů od někoho, kdo jen poprvé kousl do plodu a ještě do nezralého.Správně se měl opravdu zeptat a nevynášet soudy.Kolomikt je mnoho odrůd s různými aromaty. Rusové uvádějí: ananasové, jahodové, aktinidiové,... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 13.10.2012
Také se mi stalo, že jsem to lidem doporučil a za dva-tři roky jsem se ptal jestli to plodí.Řekli, že na tom nic není.Já se ptal, kdy se na to šli podívat? Řekli že v červenci.No to tam už opravdu nemohlo nic být, když zrajou začátkem června, i... celý příspěvek >
Pergoly, 13.10.2012
V celém tématu jsem nenašel ani jeden případ, kdy se chce stavět pergola za účelem konstrukce pro liany sp.aktinidie.Nebo se mýlím a to co hledám se jmenuje jinak než pergola? nokal1/zavináč či malpa/seznam.cz
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 11.10.2012
rád bych zkusil odrůdu Elizavet2,ale nevím, kdo ji prodává, a pak ted už se prý šíří odrůdy, které mají tak silné aroma jako lesní jahody.Nevěnuji se tomu příliš, tak když to někde čtu, hned zas zapomenu.Podobně i odrůdy malin jsou už s dobrým... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika