Příspěvky uživatele - Rigoleta

Réva vinná pěstování bez postřiku, 8.10.2015
Američany mám asi 8 let a ještě jsem nestříkala a ani nebudu.Rodí i bez postřiků.Loni žádná plíseň ani hniloba.
Vinná réva do vyšších poloh, 5.10.2015
Z mých amerických odrůd bych doporučila Kay Gray nebo Edelweiss, který roste a dozrává i v Nejdku u Karlových Varů.Jednak jsou oba ranější, odolné a navíc chutné a voňavé.Někomu tyto odrůdy nechutnají, někdo je miluje.
Co Vaše réva 2015?, 17.8.2015
U mne na zahrádce dozrává Marechal Foch, zato jeho bratranec Leon Milot je pořád zelený.Zabarvuje se Vanesa, New York Muscat, Venus Ivan, Swenson Red a Allwood.Ostatní jsou ještě zelené.Nejvíc se těším na Cayugu Whitte, jenže té se do zrání nechce.U... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 4.7.2015
Asi s tím nebudu souhlasit.Mám americká vína a ty neopadávají.Jediné, které opadává je Cora.Při té příležitosti bych chtěla poprosit, jestli někdo najde zmínku o této odrůdě.Jak jsem už dřív psala, je od bratra z Arkansasu.Bratr měl smrtelný úraz,... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 14.6.2015
Réva, kterou mám od Vás mi jde pěkně.Některá má hodně plodů.Jedna broskvička mi uhynula.Asi tím suchem, přestože jsem ji zalévala.Starší sazenice révy to celkem zvládají.Ty jsou obalené.Jak jsem už několikrát psala, nic nestříkám, ani ty od Vás.Jen... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 14.6.2015
Tak tedy co vaše réva?Nikdo nic nepíše, tak napíšu já.První mi začal kvést Kay Gray, potom Marechal Foch, Leon Milot a pak další.Letos to vypadá velice slibně.Pokud nepřijde nějaká pohroma, tak by úroda měla být velice dobrá.Po dlouhé době na Hané... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 7.3.2015
Právě o tomto vytvořeném imunitní systému jsem tu psala už dřív.Tehdy mnozí se mnou nesouhlasili.Budu tvrdit to samé pořád, ať si rostliny poradí, nebo je nechci.Proč jíst ovoce nebo zeleninu plné chemie, která nás pak stejně zničí.Proto pěstuji jen... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 5.3.2015
Jak jsem už několikrát psala, mám američany asi7 nebo 8 let.Ani jednou jsem je nestříkala.Nevím, co je plíseň nebo hniloba.Rodí každý rok, loni obrovská úroda.Proto se za američany budu přimlouvat.
Co vaše réva? (2014), 17.12.2014
Dobrý den.Já nejsem žádný vinař, jen amater.Swensona Red mám už několik roků.Většinou jsem mu dopřála víc tažňů.Každý rok měl spoustu hroznů.Letos si hodně vinařů stěžuje na plíseň a hnilobu.Mám víc amerických odrůd a na žádné nic z toho... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 3.8.2014
To mi dělá Leon Milot.Loni se rozklvetl jak hloupý.Letos to zkouší zase, ale já hned všechno likviduji.Stejně by to nedozrálo.
Množení vinné révy, 2.3.2014
Nic si z toho nedělejte.Mně zase nechce kořenit Kay Gray a NY Muscat.Ostatní jdou dobře.
Vinič v 763 mn.m, 1.8.2013
No, nevím.kolik snáší mrazu Leon Milot a Edelweis, ale od toho, cos mi je dal, o mrazu nic neví.Ať mrzlo jak chtělo, ani to s nimi nehlo.Řekla bych, že snesou víc mrazu.Zatím mi nevymrzlo ani jedno americké víno.
Vinic do severnej oblasti, 15.7.2013
Marku, tento problém s ptákama mám s Leonem Milotem.Snažim se zavčas přes něj hodit netkanou textilii.Tím zachráním úrodu pro sebe, jinak mi nechají jen stopky.
Co vaše réva? (2013), 10.7.2013
Rusky Dača je chata.Tak bych se přikláněla k názvu chatová nebo pro zahradkáře.
Vinic do severnej oblasti, 4.7.2013
Jak jsem už napsala, nic nestříkám.Na Leona Milota se těším nejdřív.Má menší bobule ale husté jak kukuřice.Je sladký, víc než Marechal Foch.NY Muskat je ještě lepší, snad nejlepší, nejvoňavější, sladký,prostě mňam! NY 70-Corrot Noir je míň... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika