Příspěvky uživatele - zdenal86

Sekvojovec Obrovský usychaní, 20.2.2018
Díky pokud ta možnost bude, tak ho presadim, ale bohužel víc než raší spíš schne, nevíte v čem by mohl být problém díky
Sekvojovec Obrovský usychaní, 19.2.2018 Obsahuje fotku
Zdravím mám 4 letou sekvoj, zatím se ji nechtěl nechávat přes zimu venku a dal jsem ji na chodbu kde je teplota 5-10 stupňů ale severní okno, bohužel začli potupně usychat větve od konců, přemístil jsem ji do bytu na jižní okno ale stále vypadá... celý příspěvek >
Prodej Citrusů, 26.2.2016
Zdravím, hledám dobrý obchod, kde prodávají citrusy, mají větší výběr kvalitních rostlin, nějaký eshop celkm jedno kde nebo zahradnictví  v Brně a okolí.Hornbach a Bauhaus mi přijdou  předražené s malým výběrem a vyhnené hnojivem aby... celý příspěvek >
Citrusy usychají, 18.1.2016
Zdravím ,na citrusech mi opadávají listy a černají a usychají větve od konce, poradíte mi v čem by mohl být problém. Děkuji
Máta bílý povlak, 26.10.2015 Obsahuje fotku
mám na listech máty z vrchu bílý povlak a ze spodu hnědé tečky, neporádí mi někdo co to může být předem díky
Vánoční hvězda, 26.10.2015 Obsahuje fotku
Celý rok se jí dařilo a bliží se Vánoce a začínají ji osichat okraje listů, nevíte v čem může být problem 
Klívie černé fleky na listech, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, dělají se mi černé fleky na listech klívie a okolo nich schnou, nevíte co to může být, žádného škudce jsem nenašel, jedině že by byl v půdě, pro jistotu zkusim postříkat bioolem a asi přesadim. Předem díky za rady
Nobvyklá květina k Výročí, 26.8.2015
Zdravím poradíte mi nějakou neobvyklou krásnou rostlinu pro přítelkyni k výročí.  Do bytu, ideálně krásné exotické květy, rostlina středně velká, aby nebyla všude k sehnání:-). Předem díky
Sháním ibisek sudansky - hibiscus sabdariffa, 23.8.2015
Zdravím poradí mi někdo, kde by se daly sehnat semena nebo sazenice ibišku sudánského tzv. karkade. Díky
Co rostlinám chybí nebo přebývá, 21.8.2015 Obsahuje fotku
Poradíte mi co může být problém s rostlinami, klívie mám v polostínu spíš stínu, zalivku jsem omezil občas přihnojím vitality komplexem, orchidej namačím jednou denně do vody jednou za 14 dní hnojím hnojijvem pro orchideje světlé... celý příspěvek >
Hnojivo pro Klanoprašku (Schizandru), 22.3.2015
Zdravím čím mi doporučíte hnojit klanoprašku čínskou, mám hnojivo pro drobné ovoce a keře. Díky za rady
Calamondin opadavají listy, 8.3.2015 Obsahuje fotku
Tak bohužel listy seschly jestě víc a všechny fotky přikládám, nevíte čím to mohlo být, už sem calamondin měl asi 4 roky dokud mi ho nezlikvidovaly puklice ale tohle se mi nestalo. Díky
Calamondin opadavají listy, 6.3.2015
už jsem ho přesadil a dal na jižní okno snad to pomůže
Calamondin opadavají listy, 6.3.2015
maximálně jednou za týden
Calamondin opadavají listy, 6.3.2015 Obsahuje fotku
Zdravím dostal jsem calamodin na Vánoce a dal ho na severním okno, max 20 stupňů.Pár dnů zpět se začaly kroutit listy a schnout, vypadá že schnou i konce větví jsou vrásčité, měl hodně plodu, které jsem otrhal a nechal jen pár. ale beze změn.Mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika