Příspěvky uživatele - radim.twist

Rajčata 2018, 2.1.2018
Z Aliexpresu nikdy. Mam nekolik zkusenosti, ve vetsine pripadu poslali neco uplne jineho. Vyhozene penize :-)
Česnek 2017/2018, 16.11.2017
Dobrý den, se zaujetím sleduji tuto debatu. Vloni jsme sázel (na doporučení prodejce) v prosinci a zem uz byla částečne zmrzlá. Byla to úmorná práce, tak jsem se letos zařekl, že vysázím "za sucha" 10.10. No a česnek je už venku :-(. Tak nějak jsem... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 26.8.2016
Taky nechápu výtky tímto směrem. Letošní sezóna dopadla pro Mandat u mě dobře a pro je jednoznačně favorit v silně aromatické chuti a dobré velikosti. Možná se ta vůně někomu přejí, ale já mám jednu rostlinu v nádobě a je to lahůdka. Další rok... celý příspěvek >
Rajčata - usychání okrajů listů, 30.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu z usycháním listů u rajčete. Jedná se o odrůdu Sladkaja devocka. Jiné odrůdy tím netrpí. Myslíte že se jedná o plíseň, nebo deficit ve výživě. Predem dekuji za Vase rady :-)
Kapková závlaha Gardena, 5.10.2012
Na příští sezonu plánuji zavedení kapkové závlahy Gardena pro truhlíky. Přívod vody budu mít v místnosti. Myslíte, že je velké riziko použivat počítač a filtr v bytě? Ostatní rozvody již budou mimo místnost. Předem dekuji za reakce.
Jak sklidit první plody rajčat co nejdříve, 27.6.2012 Obsahuje fotku
Zkuste se podivat na toto anglicke rajcatove forum. Je tam srovnani zimniho pestovani pod lampou/ okno.
Jak sklidit první plody rajčat co nejdříve, 22.6.2012
Na jednom anglickym/americkym rajcatovym foru jsem cetl reportaz z takoveho pokusu. Pokud si dobre pamatuju, tak meli rajcata ve velkym paludariu a svitili tomu (rekneme) 12 hodin. Ze zacatku byly rostliny pekne, syte zelene, krasne nakvetaly. Pak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika