Příspěvky uživatele - kubak

Ohřev bazénové vody, 16.6.2015
Co tohle? Vypada to docela pěkně pokud máte nevyužité vedro na půdě.
Moruše - hledám jakékoliv informace, 2.6.2015
To máte Františku nějaké malé plody, nebo obří ruce :-)
Habr - červenání listů, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, pokud myslíte takto jako na obrázku, tak to je normální a listy pak zezelenají, alespoň v mém živém plotu. (Jestli rostlinám něco chybí to nevím)
Pozdní rašení moruše, 18.5.2015
Přesně tak jde mi o ty výrustky kolem mrtvého pupenu, zkusil jsem to stříknout Dithanem (který byl po ruce) dokud je sucho, když má být deštivý týden. Obyč lupou jsem koukal a nic zajímavého nevidím, bude to ale určitě nějaká houba. Bylo to... celý příspěvek >
Nemoc nebo škůdce?, 17.5.2015
Já bych neřekl že to jsou mšice, když jsem měl takhle skroucené listy uvnitř byla nějaká larva čehosi, která právě listy ožrala, použil bych také nějaký postřik na savý a žravý hmyz (jak radí Kuky - mospilan, calypso). Jinak se mi taky zdá na... celý příspěvek >
Pozdní rašení moruše, 15.5.2015 Obsahuje fotku
Zravím já nemám problém s celkovým rašením, ale některé pupeny jsou jakoby mrtvé a kolem se tvoří nějaká houba či co? bude někdo vědět co s tím? Pokud to bylo na konci větvičky tak byl konec suchý a odstříhal jsem to. Na netu jsem nenašel žádné info... celý příspěvek >
Ožraní kříženci meruňky, 15.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Tak tu máme nový rok a třešňomeruňka je zdravá, daple dandy krásně zareagoval už loni týden po tom postřiku mospilan + nissorun a krásně obrazil zdravými lístky, letos je také zdravý. Pouze švestomeruňku Pflaumikose stále... celý příspěvek >
Cudrania tricuspidata, 30.12.2014
Díky, až pojedu na služebku, podívám se tam.
Cudrania tricuspidata, 23.12.2014
A kde se daří takové řízky sehnat? Koupil jsem si semínka že to zkusím, ale řízkovance by byli lepší.
Ožraní kříženci meruňky, 20.6.2014
Sázený je na podzim, na jaře jsem odstřihl nějvětší větve co byly rovnou od země. Bál jsem se to ostříhat všechno, protože stromek neměl vúbec žádný kmen a dvě spodní patra co jsem odřezal byly nejsilnější větve. V podstatě mi přišel poštou keřík... celý příspěvek >
Ožraní kříženci meruňky, 18.6.2014
Suchou skvrnitost jsem myslel taky, ale na fotkách je vždy tmavý uschlý střed který vypadne a vytvoří dírku. To jsem tam ale nenašel, každopádně jsem provedl postřik mospilan + nissorun. Tak uvidíme co to udělá.
Je to šarka?, 15.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, Všiml jsem si že na jednom stromě slivoní jsou světlé fleky, tak jsem hledal a nejspíš je to šarka, může mi to někdo potvrdit či vyvrátit. Mám dalších 6 slivoní/renklód a žádná jiná tyto fleky nemá. Strom je dvouletý a zatím neplodil.... celý příspěvek >
Ožraní kříženci meruňky, 13.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, Konečně jsem si pořídil fotoaparát, tak bych se rád zeptal co mi to žere švetkomeruňky (Daple dandy, Pflaumikose) a třešňomeruňku (Cherrykose). Všechny stromky jsem sázel na podzim. Daple Dandy celý rozkvetl, ale potom jako by byl... celý příspěvek >
Zkroucene listky na Asijske hrusni Nashi, 23.5.2014
Mám to samé na stejné odrůdě vysazené na podzim, jenže mi po stromku lezou mravenci a nosí mšice, myslel jsem že je to tím...
Stará třešeň - co s ní?, 13.6.2012
Děkuji za rady. Třešně jsou chutné a stom kácet zatím nechci, myslel jsem si že příliš poškozený ale pokud vydrží budu jen rád. Suché větve jsou jasné, ale mohl by mi ještě někdo načrtnout kde můžu letos řezat aby to třešeň... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika