Příspěvky uživatele - kranex

Čiernavka škodca sliviek z azie, 26.7.2014
tak to co je na tom zltom plode som uz 2 x tento rok videl(juh Bratislavy),pri ceresnach..ja ze jaka vrtivka na stereoidoch... 
Očkování, 9.7.2014 Obsahuje fotku
ja sa pokusim mnozit toto, rezky zatial 40% uspesnost, uvidime co este popada... na jar roubovani na vsetky mozne neplodne moruse v dosahu a okoli, sladka je jak med, velke plody(dlan dvojmetroveho chlapa) a strom sa prehyba zakazdym pod urodou
Asimina - novy vyhon, 7.7.2014
gratulujem, tesim sa s Vami, mate jednu rastlinu? jak je stara?
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 29.6.2014
ja som im v Blave na sidlisku vysadil, muchovnik,jostu, cerne ribizle, aroniu..nalievam vodu do misticky na kanalovom poklope, vsechna operena havet sa tam chodi mocit... a nist, ani bobuli nezobli, jako naschval... ale zato socialne slabe vrstvy sa... celý příspěvek >
Rajčatá - hraboš, 26.6.2014
jeden megapirat zapaleny do diery(este prikryt niecim opravdu tazkym) a prestaneho ho to bavit tam...
Světlušky 2014, 12.6.2014
chodim na ryby a obcas pouzijem to lamacie chemicke svetielko(zltozelene),ked udicu na brehu neham opretu, popripade to svetelko mi upadne, zachvilu je obalene svetlusimi samcekmi chtivymi parenia..a sycovi rousnemu som v slovenskom raji stlkol dva... celý příspěvek >
Asimina - novy vyhon, 3.6.2014
Ked myslis teho z Nitry=bingo s Asiminami problem nemam, len ked som mu o dva tyzdne volal, skrz dalsich veci co my predal(nejak sa tie stepy nemali k svetu a dodnes nemaju) tak uz si zrazu nepamatal, hovorim: s tym obrovskym cervenym autom, taky... celý příspěvek >
Tropicke rastliny a +5C, 28.5.2014
dobry, mam na balkone tropicke a subtropicke rastliny, uvadza sa im zimovacia teplota cca 15 -18stupnov... ked teraz klesne teplota kolo 5 st v noci, stane sa im daco?
Asimina - novy vyhon, 28.5.2014
moze mat najsamlepsie ovocie na svete(vco dufam),dokavad ho neuznaju, resp nezaregistruju ako odrodu, vzdy to bude s pravnicko-technickeho hladiska: semenac divoky
Najrychlejsie plodiace exoticke ovocie?, 25.5.2014
to secko mam vysadene v pleneri... aj exoticke dovolene praktikujem... len neco doma na parapete v crepnikoch... co plodi...
Jak ochránit stromky proti okusu, 25.5.2014
osupal to jak banan...
Jak ochránit stromky proti okusu, 25.5.2014
dakujem, objavil som to zacerstva, zatrel pellacolom,..nacal to ten sviniar znovu,...znovu som to zatrel a priviazal tam o to hustu vetvicku z hlohu... idem to kuknut...
Jak ochránit stromky proti okusu, 25.5.2014 Obsahuje fotku
co to bolo za svini... srnec?...moja red heavenka asik nedozije zimy...
Asimina - novy vyhon, 20.5.2014 Obsahuje fotku
tie co som zasadil do pleneru maju ozrate puky od slimakov abo iba vytlacili par mrnavych listkov a tato ide v pivnici jak rakovina, rozdiel 5 tyzdnov, vzadu je pristepeny dalsi konarik, sweet alice, dufam ze sa chyti...
Podnoz vtacnica?, 20.5.2014 Obsahuje fotku
zdravim, predali mi ceresnu, stitok odpadol ale ze vraj to ma byt nastepene na vtacnici, mne sa nezda(hrubka) a Vam?..dakujem
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika