Příspěvky uživatele - cesnak

Přeslička japonská - neroste, 7.6.2013
Dobrý den, stříháte na podzim či z jara přesličku japonskou? ostříhal jsem ji tak jako orobinec a skřípinec jezerní jak roztál led.. a do teď narostrly jen 3 stvoly 8cm a 3 14cm vůbec se jí nechce...
Zazimování jezírka, 13.1.2013
to by byl.. kartáče jsou napůleny tudíž jsou v horní třetině. dole může voda rotovat a větší části klesnout, zbytek se chytne při protékání kolem kartáčů.
Zazimování jezírka, 12.1.2013 Obsahuje fotku
čistit je, není problém vyštěrchám je ve vortexu o sebe a pak ostříkám vodou, kdybych nebyl línej donést vapku bylo by to ještě lehčí.. s jinýmy fitračními medii je to horší (japonská rohož atd.) vytáhnout se musí protože vlastně je, musím... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 11.1.2013
tripond 3 jezírko má 11 m3 opravdu je to bezproblémové. nevím jestli mám jezírko tak čisté (nechci si fandit)ale učinost vortexu nebyla nic moc jen asi pár h... n od koi sem tam list ořešáku co je opodál tak jsem tam přidal do horní... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 11.1.2013
vodu dopouštím skoro každý den, to by mě asi nepomohlo většinou mám hladinu víš než vršek filtru. ono spíš je to o tom že součet optimálních průtoků skimru a guly je větší než optimální průtočnost tripondu 3ky proto jsem se ptal jakou má... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 11.1.2013
jsem zvědav jak vám to bude fungovat. jak bude hotovo budu rád za nějaké info. neboť přesně takhle jsem to měl naplánované já, ale ze dvou míst (firmy které se zabívají jezírky) mě to nedoporučovaly. jaký průměr bude mít vortex? a... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 9.1.2013
ty máš svedenu gulu i skimr do vortexu? jak píšeš to není špatné.. a co nasadil na skimr trubku s těsněním aby byla až nad hladinu a jen ji omotat mirelonem nebo tak něčím skrz tlak ledu.Pak by byla trubka prázdná.Jde o to jaký budeš mít... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 8.1.2013
nemusí být po hladinu-záleží jak je vše uděláno Já mám v šachtě filtru, na trubce do vortexu hned u země šoupě takže je voda jen v 50cm trubky tu mám omotanou hadrou, zbytek co vede k vortexu (dalších 40cm) je už bez vody. (nebyl by problém... celý příspěvek >
"spánek ryb", 29.12.2012
dnes jsem chodil kolem jezírka a přes led viděl jak koi leží nehybně v hloubce.. ale perlíni zlatí klidně pluly pod ledem a v prostoru kde je hloubka 15- 20cm malé ryby nezimují?? Zdeněk
Vetve pro králiky, 8.10.2012
super soupis.. je zajímavé že akát je v jedovatých, jako malej jsem chodil na akátí.. a naši asi chodí dodnes..  žádný problém nebyl dával ho i soused veterinář.. časy se hold mění. Z.
Jak zazimovat angínovník?, 25.9.2012
tak tak... tak nám také říkali v zahradnictví.. Z.
Slunečnice pestrá, 22.9.2012
napřed házel muchy před ně aby si zvykli, pak měl ruku poblíž much a pak z přimo z ruky.. je to super rybka, ne jak koi karas ostroretka i perlín kteří jsou zplašení a hned se všeho lekají.  slunečnice ne.. sice se napřed báli... celý příspěvek >
"záhadné" oschnutí, 20.9.2012
nevím nakolik je to trápí jen jsem zkoušel jestli někoho nenapadne něco "reálného" co ne nás..
"záhadné" oschnutí, 20.9.2012
nestříkali... jen jsme je trhali na zavaření a házeli do škopku... škoda jen že otec aktivně orhal listy z té révy. prý to bylo uplně jak tabák takhle už ta fotka není ono..
"záhadné" oschnutí, 19.9.2012
žena také říkala jestli se slunce nemohlo odrážet od skla, ale to by nedělalo až letos a až jsou pryč..Když mě to otec popisoval, první co jsem řekl že soused... i když trochu ze srandy možná na tom něco bude. ještě jsme se bavily blesk, ale ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika