Příspěvky uživatele - jarekond

Škrábavost pálenky, 6.5.2012
Tak tedy vyzkoušel jsem přicukrování pálenky, namražování a taky zahřívání na 50 stupňů. Jediné co mělo efekt na snížení pálivosti bylo ohřívání ale na úkor vůně je lsabší aroma. Tak asi nechám větrat v demionu bez probublávání a snad se zjemní... celý příspěvek >
Různé návody na likéry, pálenky, 1.5.2012
Mám zaručeně ověřený likér dělám ho už několik let a je chutný a žádaný. Do 4 litrové flaše na okurky se nakrájí 3 pomeranče (kolečka nebo malé kousky) i s kůrou, 3 citróny s kurou, 200 g medu, 1,5 dcl červeného vína,1 dcl rumu (tuzemáku obyč.) 1... celý příspěvek >
Škrábavost pálenky, 1.5.2012
Moc děkuji za radu vyzkouším a dám vědět.
Škrábavost pálenky, 1.5.2012
Je to z obyčejných švestek v jeden rok sbíraných a jedna várka je jemná a druhá štiplavá a nejenom v krku ale i na jazyku .Slivovice je sldká nemá zápach ani ocas jenom je štiplavá dá se nějak štiplavost odstranit např.nějakým filtrováním?
Škrábavost pálenky, 30.4.2012
Ať hledám jak hledám nemůžu najít vysvětlení proč mám po vypálení škrábavou až štiplavou pálenku (není to pravidlo) ale je to tak půl na půl. Samozřejmě konkrétně švestky umývám a přebírám částečně pomačkám na 100 l dávám 1 až 2 kg cukru... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika