Příspěvky uživatele - r0m

Očkování meruněk na trnku obecnou, 24.3.2024
Pár let zpět jsem rouboval ruzné druhy na čačanskou lepotici, 2 stromy a většina se chytla, jeden rok jsem to měl obsypané jak hrozny, ale poslední roky to vždy zničí mráz, uvidíme letos, horní větve ve výšce asi 4 - 5 metru - květy asi přežily, jsou... celý příspěvek >
Je tu znalec přes borůvky? Poznal by, co to je za odrůdy?, 28.8.2022 Obsahuje fotku
Jedna by měla být Duke, druhá Bluecorp a třetí nevím, ale nepoznám která je která, poradíte prosím někdo? . A ještě jeden dotaz borůvky jsem sadil na jaře, ale asi moc blízko sebe, bude to pro tu prostřední velký šok, když ji přesadím, nebo to... celý příspěvek >
Ochranná sít na borůvky - jakou levnou konstrukci? Poradíte?, 27.8.2022
Chci letos nasadit další borůvky a přemýšlím, jakou konstrukci zvolit, at mne to na rok neoberou ptáci. Něco hlavně levného - bytelného. Dělka by měla být 6 m, šířka tak 1,5 m a výšku počítám 1,6 m - 2 Napadlo mně nějaké stanové... celý příspěvek >
Líska - dírky jak po pilatce, co s tím?, 11.8.2022
slepice bohuzel nemam :(
Líska - dírky jak po pilatce, co s tím?, 10.8.2022
Někde jsem našel, že pachatel je to nosatec lískový a postřik Nurelle, ale dávat za litr 822.- Kč fakt Ne. Je nějaké jiné řešení prosím? dík
Jakou odrůdu nasadit na pálení slivovice?, 15.9.2020
Co by jste mně prosím doporučily? a také jestli čvrt kmen nebo polokmen nebo vysokokmen, podstatné je, aby to co nejdříve rodilo, atˇ je co dát co nejdříve do bečky. Bude stačit 8 stromů a jaká doba uběhne než naplnim poprvé např 100 litrovou... celý příspěvek >
Postřik proti monilioze, 4.4.2020
Nechce no :) tak se do toho zitra dám, co už
Postřik proti monilioze, 4.4.2020
Květy vše hnědé - zmrzlé, má to smysl stříkat proti monilioze nebo není potřeba ?
A je po meruňkách, 18.3.2020
v nedeli ma byt -4 C, nejaky napad cim to prikryt? Jiz mne to silne kvete
Kadeřavost broskvoně 2020, 20.2.2020
Tak postříkáno Championem, nebude vadit když na to zítra poprší, aspon predpoved to hlásí zítra na ráno
Kdy výsev rajčat?, 20.2.2020
Vím, že se vysévá koncem března, ale medituji, když to vloni bylo vše o měsíc dříve a letos žádná zima, jetli již není čas vysét za okno již nyní? Co vy na to?
Kadeřavost broskvoně 2020, 20.2.2020
Tak jsem byl zkontrolovat angrešt a 1 ze 4 už pučí zelenými lístky, takže nejvyšší čas, bezvětří zde na Zlínsku, tak po obědě jdu na to :)
Moniliový úžeh peckovin 2019, 30.3.2019 Obsahuje fotku
Tak merunky uz mam rozkvetle, postrikat to dnes proti monilioze? Se mně to zdá nějak brzo vykvetené ted v březnu
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 9.5.2017
Minulé mrazy jsem topil v zahradním krbu / zlé jazyky tvrdí že to je krematorium - jak je velký :o)  /a odskákal to jen Pincot. Bergeron, Leskora,Harogem, Citronka,Kioto - ok Plody jsou již teď velikosti bobulí hroznů, tak se ptám, zda... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
Tak jsem dnes stromky postříkal boraxem, ve čvrtek to asi zopakuji a budu se modlit, že to pomůže. Jaká je zkušenost? Borax udrží plůdky - květy do -4 C nebo i víc?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika