Příspěvky uživatele - ladaadal

Motory, 16.5.2012
Já mám doma Hecht s hliníkovým šasím a už bych do ničeho jiného nešel. Spolehlivá, kvalitní a pohodlná. Mám sice jiný typ, ale vybíral jsem skoro 4 měsíce. Řešil všemožné parametry, recenze, diskuze a rady a vybral si tu, která mi přišla nejlepší.
Odplevelení pod stromky, 15.5.2012
Já stromky obrejvám rýčem. Časově, když vezmu míchání a pumpování chemie, tak to je to samý, když to dělám na podzim, přidám jim kapku hnoje a nic jiného nedělám.
Jak obnovit trávník, 16.4.2012
Já bych tak měsíc počkal. Uvidíte, jak to vypadá po prvním sečení. Maximálně bych dosypal kapku travního semene v mísnech, kde jsou fleky. Děti jsou ještě v pohodě, ale psi? POZOR - taky mám dva pejsky. S chemií velmi opatrně, i psi žerou trávu,... celý příspěvek >
Nůžky na živý plot - křoviny, thuje, 2.4.2012
Souhlasím, že benzín je pohodlnější, ale hlavně záleží na množství stříhaného plotu. Pokud máte pár metrů plotu, nebo 20-30 thújí, přijde mi motorový plotostřih zbytečný. Na to stačí kabel a lepší elektrika s co největším výkonem. Pokud strávíte u... celý příspěvek >
Turkestánský brest (Ulmus pumila celer), 29.3.2012
llu: Dobrý den, jak jste dopadla? Dnes budu vysazovat první nakoupené rostlinky a chci si je časem taky sám namnožit. Chytnou se, když je dáte nejdříve do vody a pak teprve do hlíny? Máte s tím někdo další dobrou zkušenost?
Stříhání tůjí, 28.3.2012
Pane Josefe, souhlasím s jarním stříháním, i když jsem taky asi dvakrát z časových důvodů stříhal až na podzim. Ale prostor u plotu? Už jsem to četl několikrát? Proč? Já je mám přímo na plotu a stříhám z druhé strany. Tím mi plot tvoří rovnou stěnu.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.3.2012
Tak já se přidám taky. 10 let jsem používal obyč rýč a tvrdil, že Fiskars je jen předraženej, ale jinak na prd. Zrovna tak sekera. Před cca 15 lety jsem dostal sekeru a ejhle. Ono se s tím vážně dělá o 90% líp. Další rok jsem kupoval rýč a dnes... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika