Příspěvky uživatele - vlado44

Ringlota Black Daimond, 22.2.2024
Mám Black Diamond, nádherné veľké plody, tmavomodrá takmer až čierna šupka, tmavočervená až bordová šťavnatá dužina, veľmi malá žltá kôstka. Myslím že problém je opeľovač, pretože mám tak max. 10 plodov na strome, pritom úžasne kvitne - prvý strom v... celý příspěvek >
Meruňka s velkou korunou, 13.1.2022
Krásny neudržiavaný strom, ale aj ten pozemok na kopci by mohol marhuliam vyhovovať. Poznám takú obrovskú marhuľu, neviem či to je návod, ale poviem Vám ten jej príbeh. Pred 25 rokmi zomrel svokor. Svokra so švagrinou upravovali pozemok pri chlievoch... celý příspěvek >
Kořeninová paprika Žitava, 3.2.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer, roky doma sadíme žitavskú papriku, semená si z najkrajších plodov odložíme a znovu sadíme o rok. Paprika veľmi silno farbí do červena, má typickú rajčinovú vôňu, inú ako maďarské odrody. Pre zasadenie si vyberiem najlepších 20 ks rastlín... celý příspěvek >
Probírka mandloně, 15.5.2019
Pri inom ovocí určite áno, pri mandli by som to nechal na ňu. Podelím sa so svojou skúsenosťou: začínajú mi rodiť mandle - mám ich 8, každá je iný druh, zasadené vo vinici v uplynulých 6 rokoch. Zatiaľ nikdy nezamrzli, choroby žiadne, zdravé... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika