Příspěvky uživatele - Rosťa 1

Benedicte, 26.8.2016
Benedicte mně celkem zklamala, ale je pravdou, že tříletý stromek neukáže ze sebe to nejlepší. Z bělomasých těch pozdních Fruteria je jasnou volbou. Navíc odolnost, proti houbovým chorobám,  této odrůdy je překvapující.Na listu, ani na plodech... celý příspěvek >
Broskvoň Symphonie, 25.8.2016
Symphonii také letos zařazuji mezi žlutomasýma za ty lepší. Vynikající chuť a slupka není nahořklá. Plody jsou rok od roku větší a chutnější. Mezi bělomasýma tento rok asi vyhraje Fruteria. U červenomasých čekám ještě na dozrání odrůdy Vistarich... celý příspěvek >
Co se mi stalo se slivoní?, 10.8.2016
Každopádne máte švestky napadené obalečem švestkovým, to jsou ty smrkance.
Falešný Dapple Dandy, 8.8.2016
Flavor supreme je asi nejnarocnejsi odruda na pestovani. Rekl bych, ze se jedna o nejnarocnejsi odrudu. Opylit FS je celkem kumst a to rika i sam Zaigr. Rouby Daplle urcite k mani budou.  Rok porizeni nevim, ale bude se to pohybovat nekde kolem... celý příspěvek >
Falešný Dapple Dandy, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Tak dnes jsi sem jist, že mám z Ostrohu pravé Daplle...
Sazenice révy 2016, 3.8.2016
Začínám už taky hrozny dávat do sáčku z netkané textílie. Ne, že je ochhráníte nejen před ptactvem, ale i před hmyzem.  Jinak osobně se Slovplantem mám jen dobré zkušenosti. Je pravda, že jsou předražení, ale rostliny mají v dobré kondici a... celý příspěvek >
Falešný Dapple Dandy, 2.8.2016
Pokud je žlutá, tak to doopravdy Dapple není. V Ostrohu mi vrátili peníze a teď sleduji pokus číslo dvě. Nechám se překvapit. Vybarvujou se víc do oranžova, ale to na fotce může být zkreslené a dužnina zatím bílá z červeným nádechem. Jinak se to ale... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 1.8.2016
Čekám až dozraje ten můj a přidám také foto. Ještě by mě zajímal vnitřek, pokud by byla možnost. Prozatim jsem rozpůlil jeden spadlý nedozralý plod a byl pod slupkou načervenalý a maso bílé. Uvidíme, jak budou vypadat plody plně vyzrálé.
Broskev na myrobalánu, 23.6.2016
Broskvoně jsem začal pěstovat na St. Julien a jsem s tím maximálně spokojený.
Ochrana hroznů proti ptákům, 4.11.2015
Site se celkem ujmuli, je potreba hledat a na internetu jiste najdete to nejvhodnejsi co vam bude vyhovovat.Jsem spokojen ze siti od Zahrady Bobr. Na pergolach a nebo, kde sit nelze pouzit se mi celkem osvedcily pytliky z bile netkane textilie. Ja je... celý příspěvek >
Dušičková - legenda nebo skutečnost, 22.10.2015
Tento rok byl proste vyjimecny a neni receno, ze ten nasledujici nebude stejny. Jiz v jinym vlakne jsem psal, ze v palirnach jsou celkem rozhozeni z toho ,jak to tece. Clovek si rekne, ze pri tom pocasi vse bude driv, ale paradoxne svestky si... celý příspěvek >
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 21.10.2015
Tak to pridejte... letos je vyjmecny rok.Dneska pri paleni se stal zazrak. 100 l kvasu a vypaleno 11 l 72,6 %. Sedli jsme si na prdel vsichni, vcetne palice. Smes Cacanska Lepotica, Oulinska a Althanova renglota. Vse zastoupeno v jedne... celý příspěvek >
Saint Julien A vs Myroblan, 13.9.2015
podnože pro švestky St. Julien A - vegetativně množená slivoň, vhodná do teplejších oblastí s dostatkem vláhy, sucho nesnáší, oproti Myrobalán oslabuje růst stromu o 35 až 50%. Podnož vhodná pro čtvrtkmen a polokmen. Myrobalán - je značně... celý příspěvek >
Toptaste, 4.9.2015
Rekl bych, ze svestkovy destilat je dobry ze vsech polosvestek a nekterych odrud ryngli.Pokud je zalozen kvas ze zralych plodu a je dobre vypalene, tak svestkovy destilat poznate a je celkem chutny.U destilatu z polosvestek mi vzdycky chybela ta... celý příspěvek >
Althanova renklóda - problém s plody, 30.8.2015
Althanova renghlota opet jako loni.Mirne preplozena, plody chutne.Doplnim tim becky od Lepotic a Oulinske. Ohledne vcel na rynglich a svestkach.Vcely se zivi pouze stavou z plodu a zadnym zpusobem nenapadaji zdrave plody.Plody jsou napadene ptaky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika