Příspěvky uživatele - Falcon

Papriky nasazují velké množství plodů, 18.8.2014
Dobrý den pěstuji různé odrůdy paprik ale vůbec mi nezrají. Pěstuji i ty nejpálívější odrůdy na světě, rohy, obyčejné papriky. Nasazují obrovské množství plodů a obávám se že než bude mráz tak by nestihla uzrát ani čtvrtka, tím se chci zeptat zda-li... celý příspěvek >
Proti krtkům, 17.11.2012
Po shlédnutí tohoto dokumentu jsem si uvědomil,  že nemá cenu s krtkama bojovat.
Louka - je třeba ještě posekat?, 26.9.2012
Obecně je známo že tráva se má nechat přes zimu krátká, ať kvůli plísním nebo lepšímu provzdušňování na jaře. Taktéž se hnojí draslíkem kvůli lepší mrazuvzdornosti.
Jak na fermentaci tabáku?, 16.9.2012
Dobrý den prosím vás má tady někdo zkušenosti s fermentací tabáku? mám polovinu tabáku usušenou, druhá polovina je ještě na zahradě, mám tabák viržinský nechal jsem ho vykvést, ale ta polovina co je usušená má hnědou tabákovou barvu takže to asi není... celý příspěvek >
Co vysadit za česnek?, 14.9.2012
Tak teď nevím že by to byl podvod? je to velký obchod asi jako coop jednota není to žádný stánek, odrůdu si nemůžu vzpomenout ale začínala na H a byla to raná odrůda, jsem v rozpacích, vrazím do toho tolik peněz a nakonec nic nevyroste?
Co vysadit za česnek?, 13.9.2012
A kolik mi bude asi stačit palic, když to budu sázet na 6 řádků s délkou 1,5 m?
Co vysadit za česnek?, 13.9.2012
Tak já ho teda vezmu, ale nevadí že je strašně malý? a 270 je tedy normální cena sadbového česneku?
Co vysadit za česnek?, 13.9.2012
Dobrý den, budu letos poprvé sázet česnek a chci se zeptat který mám koupit, byl jsem se podívat do jednoho obchodu, a tam měli 1 kg nenamořeného česneku za 270,- to je pro mě docela dost když vezmu v potaz že musím ještě koupit přípravky na... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu rajčete?, 30.8.2012
Takže mám prostě žlutý idyll?
Co je to za odrůdu rajčete?, 29.8.2012
A co za odrůdu je když na jedné rostlině jsou některé žluté plody slivkovitého tvaru a některé hruškovitého tvaru?
Slunce a rajčata, 28.8.2012
Jak poznám že to je technicky zralé? kozí a beraní rohy? já to trhám někdy když je to červené jenom z půlky a do 3 dnů je to červené celé, ale uplně zelenej sem neotrhl tak nevím.
Slunce a rajčata, 28.8.2012
To vím, ale ty utrhnuté plody když dám do tepla tak zčervenají ne?
Slunce a rajčata, 28.8.2012
Otrhat polovinu za zelena, a ony v teple zčervenají?
Slunce a rajčata, 28.8.2012
Já jsem na JV Moravy, a mám to přesně jak vaši příbuzní akorát mě štve že všechno strašně pomalu zraje, rajčata nasadily moc plodů které jsou už ve výšce 2 m takže nevím jestli ty vůbec dozrají v září, a nejvíc mě štve že papriky a rohy nasadily... celý příspěvek >
Slunce a rajčata, 28.8.2012
Tak to vám nezávidím že tam máte takovou vlhkost, tady za celé léto pršelo tak 6x.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika