Příspěvky uživatele - PavlaK

Kdouloň obecná, 19.2.2013
Dobrý den, prosím o radu. Snažím se sehnat kdouloň obecnou, ale KEŘ, nikoliv stromovou variantu. V zahradnictvích kde jsem se ptala na mě koukali jako na blázna a stále mi nutili strom, případně kdoulovec. S tvrzením, že si to s kdoulovcem pletu.... celý příspěvek >
Co vysadit vedle thuje do živého plotu?, 13.2.2013
Děkuji všem za tipy!! Tavola se mi líbí velice. Nicméně už jsem k thůjím zasadila hlohyně. Ale myslím, že nejen tavola se ještě uplatní. Dálka stěny je 45m a mám zatím jen 5 thůjí a 3 hlohyně.
Co vysadit vedle thuje do živého plotu?, 25.10.2012
Dobrý den, prosím o radu. Vysazujeme nový živý plot místo starých lískových keřů, které již nejsou v dobré kondici a navíc vadí sousedům že z nich mají na zahradě opad. Sousedé vyslovili přání, jestli bych nevysadila po celé délce plotu thuje, ale... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci, 12.3.2012
Děkuji! Je to on! Můžu ho říznout teď z jara?
Prosím o identifikaci, 12.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli nevíte o jaký keř se jedná. Mámě ho už více jak 30 let a myslím, že by potřeboval zmladit, ale nevím jak a kdy to můžu provést. Děkuji za identifikaci a případné rady co s nim. Lepší fotku nemám, ale myslím, že... celý příspěvek >
Drtič válcový Atika - ALF2600, 9.3.2012
Dnes už je nehledám, už jsem je s Atikou sžila, tak to jde docela hladce. Ale začátky byly psychicky náročnější (trošku jsem si i zanadávala) :-), asi i proto, že jsem měla od drtiče ve všech směrech větší očekávání a bylo to trochu zklamání.
Drtič válcový Atika - ALF2600, 9.3.2012
Tak to ráda slyším, že to nemusím povolovat, před uskladněním, právě se mi zdálo, že ten plastový obal by to nemusel dlouhodobě přežít. Jinak to taky seřizuji do chvíle než narazím na špony, bohužel tedy nemůžu mít ruce pod válcem, pač tam mám ten... celý příspěvek >
Drtič válcový Atika - ALF2600, 8.3.2012
Je pravda, že když jsem to utáhla moc, tak se podložka hoblovala, je třeba to ohlídat. Jinak se mi zdá, že utažení zatím drží, ale drtič je nový a určitě se to bude povolovat víc a víc v kratších časových intervalech, ale prozatím stačilo jedno... celý příspěvek >
Kdy lze vysadit Buxus ven?, 8.3.2012
Dobrý večer, děkuji moc za radu. Pavla
Kdy lze vysadit Buxus ven?, 8.3.2012
Dobrý den. Ráda bych se zeptala, jestli lze vysadit ven i cca 10 cm velké rostlinky, nebo je lepší je ještě nechat povyrůst doma v květináči? Předem díky za radu. Pavla
Drtič válcový Atika - ALF2600, 8.3.2012 Obsahuje fotku
Moje zkušenost. Po dlouhém vybírání padlo rozhodnutí koupit válcový drtič, je méně hlučný a sám si větve podává. Jedná se o naši první zkušenost, tak jsme vybírali drtič levnější kategorie (myslím, že stál do 4tis). Pracuje docela dobře, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika