Příspěvky uživatele - narcisky

Řez pětileté meruňky, 8.4.2017 Obsahuje fotku
můžu se tady zeptat na choroby mé meruňky vyhodit či něčím postříkat?  viz. fotografie níže   omlouvám že jsem sem vlezla ale bylo tady téma merunky   děkuji    
Nemoc rybizu, 31.5.2015 Obsahuje fotku
zdravím všechny zemědělce začátečníky taky mám něco na rybízu dala bych fotky poradíte mě někdo čím to stříknout??? děkuji
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 16.9.2013
takže čistě teoreticky by mohl být na jaře už dozrálej?... a tráva mě vzejde na jaře když tedko se jí nechce,  rozvozila jsem toho po pozemku 1,5 tuny doplnila všechny prohlubně a ted to zas nechci dávat pryč když to mám pěkně dorovnané ale jak... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 16.9.2013
pozdě bycha honiti  ted už to vím také ale leží mě to tam o víkendu jsem to promíchala s normální zeminou tak to sna d konečně vzejde
Vrba japonská, 13.9.2013
tak díky já brala ty řízky co jsem ostříhala a to jsou většinou ty tenoučké tak to jdu vyzkoušet vezmu silnější  asi to bylo tím
Vrba japonská, 13.9.2013
mám dotaz právě z ostříhání je spousta řízků dá se takto nějak namnožit?už jsem to zkoušela ale nějak se nedaří kolik oček mám dát do hlíny?děkuji zkušenějším za radu
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 13.9.2013
koupila jsem právě v malešické kompost a nevzešla mě ani tráva viz příspěvek výše ted spíš řeším zda úplně odstranit a namíchat nebo jen navrchu pohodit zahradní substrát, a také jsem do nej dala muškát a ten uplne byl na uhynu až jsme menila... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 12.9.2013
to tedy jsou věci koupila jsem taky z kompostárny vypadal velmi pěkně a dala ho na trávník všude tam kde jsem řešila úbytek zeminy respektive že se půda po 2 letech slehla a potřebovala jsem různé prohlubně dorovnat a ted už poměrně dlouho čekám cca... celý příspěvek >
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 26.7.2013
zdravím tak jsem šla počíst rady pořád se snažím ale vždy kolem července srpna mě petunky zajdou tak nejak podobne jako dal tady pán ten obrázek a letos ještě ani nestihly pěkne převisy a už nektere truhlíky šly na kompost ještě 5 truhlíku mam ale... celý příspěvek >
Angrešt - choroba?, 14.6.2013
mě připadají pěkné plody jsou v pořádku a listy také jak bude více sluníčka zvětší se třeba nebo je to odrůdou uvidíte ale z obrázků žádné choroby nejsou patrné       za to já mám letos na červeném na greštu padlí takže... celý příspěvek >
Jak naředit bofix, 31.5.2013
lidi už Bofixujete?  já furt čekám na plusové teploty jak píšou v návodě při takovéto zimě to prý nefunguje a plevel se nevyhubí, píšou tam i noční teploty kolem 15 plus celsia tak někdo písněte jak to je?  nebo mě plevel přeroste taky... celý příspěvek >
Co je to za plevel, 31.5.2013
herbicid asi jo jen ty teploty pro něj nejsou ted zrovna příznivé také pořád čekám abych celý trávník mohla ošetřit Bofixem ale v návodě píšou aby i noční teploty byly kolem 15 stupnů plus pro dobré učinkování přípravku je to tedy pravda ještě... celý příspěvek >
Jak správně udržovat trávník z jara?, 16.5.2013
jééé to jsou zase vyhlídky na děsné léto kdy se plahočím se štětečkem trávník není tak starý je založený na jaře 2011 od té doby pořád něco řeším ježatku pcháče svlačec atd. jak to zorám bude zas tento problém na novo nehlede k tomu že výsev je... celý příspěvek >
Jak správně udržovat trávník z jara?, 14.5.2013
a co s ním pane Josef? vytrhat moc nejde spíš se přetrhne a kořen zustane děkuji za radu
Jak správně udržovat trávník z jara?, 13.5.2013 Obsahuje fotku
poradí mě někdo s identifikací této trávy? každopádně tam nepatří nevím co to je a jak ji vyhubit trhala jsem ji po dešti ručně ale má dost rozsáhlé kořeny do prostoru a spíš ji přetrhnu než vytrhnu , ale ježatka to není tu už poznám na 100 honů... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika