Příspěvky uživatele - Jirka_Kovi

Udírna, 12.10.2012 Obsahuje fotku
Omlouvam se jsem se zapomel prihlasit, tak proto pouze jedna fotka :)
Udírna, 25.5.2012
Jeden rychlý dotaz: spodek uzáku je z bílých cihel a vršek z dřena (dva pláště: vnitřní palubky 12,5mm a vnější desky 23mm mezi nimi mezera cca 4-6cm). Mohu natřít vnější dřevěnou část lazurou na dřevo Luxol (pouze venkovní část vnějšího... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 5.5.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem konečně začal se stavbou udírny i krbu. Potřeboval bych poradit právě s udírnou: koukněte na fotky a poraďte jak vyřešit ten kouřovod (přikrýt zeminou? zamaskovat dřevem?). Tou zeminou - není problém potom s vlhkostí? - A ještě jeden... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 17.2.2012
Frajeřina ne. Spíše "piplačka" - 20min zkoušení a 4hod sezení u počítače (je to můj 2.výtvor ve SketchUp). Celý kouřovod je dlouhý cca 3m a převýšení těch skoro vodorovných trubek je cca 20cm. Pokud je to málo není problém prodloužit nohy uzáku :).... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 17.2.2012 Obsahuje fotku
Zdravím pánové, po dlouhém bádání a hloubání jsem si tak nějak navrh Krb a Uzák. Přidávám foto (resp. obrázky návrhu). Prosím o kritiku - pokud vidíte chyby rád bych o nich věděl teď, než to řešit v budoucnu. A mám i jednu konkrétní otázku: Mohu dát... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika