Příspěvky uživatele - kasparkova.petra

Řez švestek, 6.6.2012
Milane, taky Vám děkuji za radu. Tak jsem pochpopila, že tedy stříhat až příští březen-duben.A do té doby nemám ani ostříhat ty červený výhonky co rostou vzhůru?:))) A jak píšete o kůlku taknějaký podpěrný třeba dřevěný kůl? No a určitě si... celý příspěvek >
Řez švestek, 6.6.2012
Dobrý den, Miloši, děkuji za radu. A můžu tedy hned o víkendu stříkat proti mšicím? I když už jsou na stromku malé švěstičky?:) A neporadíte mi jakým postřikem? Děkuji pěkně a hezký den, Petra:)
Řez švestek, 5.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, mám taky jeden dotaz. Teď máme 1,5 roku zasazenou švestku velkoplodou od Starkla. Letos nám hezky kvetla a i má nějaké plody. Nikdy jsme ju nestříhali - jsme totální laici. A teď vyhnala jakýsi veliký výhony. Poradíte co s nimi? A... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 18.4.2012
Dobrý den všem přeji, lidičky chcu se zeptat na naše meruňky. Máme na Hradecku - Červeněves 238 m.n. Maďarskou a Rakovského. Jsou na chalupě a my jezdíme na víkendy, takže je přez týden nevidíme.. Je možné, že bysme přehlídli kvetení, Nebo že by... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 6.2.2012
Jirko, Martine, děkuji pěkně za rady.:) Ještě jestli se můžu zeptat kde sehnat sadbu českého česneku?:) Hlavně o ten český mi jde. Když půjdu třeba do zahradnictví nebo OBI tak poznám bezpečně, že se jedná o český česnek? Omlouvám se za... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 4.2.2012
Hezký víkend přeji všem. Chci se zeptat n a sázení česneku, ale na jaře. Ještě nikdy jsem česnek nesázela a chtěla bych ho zasadit. Tady jsem se dočetla, že by se měl sázet na podzim. Znamená to, že na jaře sázet nemám a mám čekat na další... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika