Příspěvky uživatele - fikovnik

Albizia, 6.6.2012 Obsahuje fotku
U naší školy v Lednici přezimuje bez problémů a kvete krásně má tak 6 metrů. Doma mi první rok dost namrzla, ale snad to bude ok. Právě kvete, viz foto. mám ještě několik dvouletých semenáčků viz v inzerátech.
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 6.6.2012
Kvete nejpozději 3. rokem do 50cm ve druhém roce po výsevu.
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 6.6.2012 Obsahuje fotku
Připojuji Albizii, co mi kvete na zahradě. mám ještě několik semenáčků viz inzerát. Je to nenáročné na pěstování a efekt perfektní.
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 17.4.2012
Není cedr jako cedr Libanonský (libanii) - ten je nejodolnější a mohu jen doporučit Atlaský(atlantica) a himalajský  (deodara) jsou o poznání choulostivější a bojují zimu co zimu minimálně s rezavým jehličím. Daří se jim jen v... celý příspěvek >
Cedry a odolnost mrazu, 17.4.2012
Cedry se dají koupit hlavně libani, deodara a atlantica. Nejodolnější je libani, ostatní mají pravidlené problémy s rezavěním a zvládají naše zimy špatně.
Cedry u nás, 17.4.2012
Cedry se u ná prodávají nejvíce cedrus deodara, atlantica a libani. Libani je jediný, který je docela odolný - bez poškození mi přežil několik zim při -25. Celkem mám 3 a ročně přirůstá v průměru 50cm. Hnojení dusíkem nedoporučuji a pokud tak... celý příspěvek >
Fíkovník, 15.4.2012 Obsahuje fotku
S názorem mohu jen souhlasit.
Svilušky na okurkách ve skleníku - poraďte prosím, 13.4.2012
na svilušk, u používám vertimec, jinak draví roztoči je taky alternativa, prodává je biocont laboratory z brna
Nevhodné či opatrnost vyžadující vodní rostliny, 12.4.2012
My sázíme vodní rostliny včetně leknínů do bedýnek od mandarinek, které poslouží stejně jako drahé koše. Aby se substrát nevyplavoval dáváme do bedýnky silnější netkanou textilii, kterou necháváme větší a po zasazení ji přehneme přes substrát i shora... celý příspěvek >
Fíkovník, 26.3.2012
možná bysme měli porovnat Vaše a naše výsledky a pak se pobavit. O závratném množství vody jsem nemluvil. Jen jsem řekl, že čím víc vody, tím víc přirůstá. Pokud ale nestihne dřevo na pozdim dostatečně vyzrát, tak je to k ničemu. Stejně jako... celý příspěvek >
Kaktusy do skalky - rod Opuntia, 24.1.2012 Obsahuje fotku
Mám žlutě kvetoucí, kterou 10 let testujeme na šumavě 550m.n.m a na vysočině 450m.n.m a i tam se jí daří výborně. A jak zabezpečit aby v ní nerostla tráva? Jednoduše: já je sázím do starého linolea nebo stačí dvojitá černá folie - stavební - ne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika