Příspěvky uživatele - Pavel Drvoštěp

Husqvarna 555, 562 XP, 27.9.2012
Já v tom vidím velkou nesrovnalost, aby obyčejná farma Stihl 270 točila 15600 to se mě nechce zdát a u té 242XP píšou 15500, ale s ohledem na otáčky 266 v tom vidím taky podivnost http://www.dlg-test.de/pbdocs/4599.pdf a u té dolmarky vám... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 27.9.2012
14000ot. je základ, ale 500ot tam skočí díky funkci Revboost, kde pila po stisku plynu vytočí na 14500ot. a pak ubere na 14000, je to funkce na větve. Nic to nemění na tom, že pila ty otáčky co jsem psal točí. Mohl by jste mi říct, která že to pila u... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 27.9.2012
Jak už jsem psal, 562 bude lepší když začne pile docházet dech, např. s dlouhou lištou, tvrdé dřevo atd. pak má jinou charakteristiku a je silnější, jinak mají (až na ten setrvačník, kliku a ložiska) stejné motory a vrchní pásmo točí stejně. Potom je... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 25.9.2012
560XP je nová pila, ale ve své podstatě vytuněná 357XP. Pozdravujte servisáky, podle starání se o zákazníka poznáte co jsou zač  , pak se jich zeptejte kolika lidem praskla klika na 357XP a zjistíte, že to nebude tak hrozné. Porovnávat 576... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 23.9.2012
Ctěl bych se zeptat Jaroslava jak se mu zdá nová Huska ve srovnání s MS361W a MS460 a jestli je s nimi spokojený??? Pak mě taky zajímá, proč máte Jaroslave na nové pile takovou škaredou lištu ??? A poslední dotaz, proč jste si dával na... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 23.9.2012
To bohužel nevím  ale po přenastavení se mě drasticky zlepšilo startování za tepla a za studena už stačí 2x zatáhnout než to zabublá, předtím 3-5x. Pila tak jak byla, byla nastavená už z výroby. Pravdou je, že mi chytla vždycky, akorát teď... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 23.9.2012 Obsahuje fotku
Vhodnější obrázek jsem nenašel, tak se omlouvám, ale i z tohoto to doufám pochopíte. Sundáte ten černý kryt kolem ventilátoru a mezi zapalovacím modulem (modrá krabička) a ventilátorem bude takový jakokdyž magnetek a mezi ním a druhou stranou musí... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 22.9.2012
Řeči o spolehlivosti jsou nesmysl a nebral bych na ně zřetel, servisně jsou 560XP, 555 naprosto v pohodě a každej profík co si ji koupil v prodejně kam chodím (5 lidí) si ji chválí a nikdo tam ještě nic neměnil a neopravoval, jedinej já jsem tam šel... celý příspěvek >
Foukač, 22.8.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem nakonec tu Husqvarnu 580BTS nekoupil, naskytla se možnost koupit za čvrtinovou cenu obdobný výrobek a tak jsem neodolal a koupil výrobek s parádníma parametrama a stejnou filtrací made in Japan. Jako rezervní třetí (ještě mám elektriku) jsem... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 23.4.2012
Jsem amatér, který se snažil popsat zkušenosti podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, aby i ostatní věděli jak se mi s powersharpem pracuje a vytvořili si vlastní představu z více názorů. Ve vašem příspěvku je spousta polopravd, kde řeknete A a... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 22.4.2012
Také přidám vlastní zkušenost s powersharpem (mám ho na Solu 643ip). Pila s tímto řetězem řeže podle mého subjektivního hodnocení zhruba o 15% pomaleji oproti dobře nabroušené klasice. Po pár řezech ale klasika jak se postupně tupí ztrácí na... celý příspěvek >
Jakou levnou benzínovou pilu?, 18.4.2012
Hecht je klasická čína, co kopíruje výbornou kvalitní japonskou Shindaiwu, narozdíl od ní je to ale materiálově kšunt. Pokud chcete kvalitu, tak kupte originál a špičku na trhu v této výkonostní třídě a to Shindaiwu 452 S, tato pila nemá provedením a... celý příspěvek >
Vodárna na 50l spíná už po 4l vody, 3.1.2012
Na to člověk nemusí být Einstein 10m sloupec = jedna atmosféra. Čerpadlo čerpá po 4L vody, protože nádrž je zavodněná a voda nejde stlačit, proto při puštění vody rychle klesne tlak, aby se toto nedělo, musí být v nádrži co nejvíce vzduchu a co nemíň... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 16.12.2011
To bude, cca 22 Kg při 2,5t síle, ale originální řešení při stejných parametrech váží kolik a stojí kolik ??? Dá se to samozřejmě udělat z toho ozubnicového zvedáku, nasadit dvě trubky do sebe, pro ty zuby vyříznout v té horní podélnou mezeru a váha... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 15.12.2011
Ještě se vrátím k té lopatce, kdyby si ji nekdo dělal, tak ideální je starý rošt do postele, kde je na koncích takový ten prohlý rám a uprostřed pletivo (ta trampolína), ten rám je z velmi kvalitního železa, děláme z toho podkovy a vydrží to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika