Příspěvky uživatele - pavhorak

Smysluplný počet hlav révy, 4.2.2017
Pan Bred_ik má pěkné stránky s odrůdami révy vinné od něho jsem kupoval. Nejde jenom o zabarvení ale má chuť gumových medvídků (jahodová) pro děti ideální. A je to velmi raná odrůda bezsemená.
Smysluplný počet hlav révy, 4.2.2017
Pro pana Petra z Pardubic Je to napsaný pod obrázkem a je to odrůda Somerset Seedless. Samozřejmě nebudu nikomu vnucovat svůj názor, ale chci jen ukázat ostatním, že někdy co je psáno nemusí být skutečnost. Také jsem se inspiroval z knihy... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 3.2.2017 Obsahuje fotku
Pane PP přece nebudu fotit pytlíky, které jsem sundal před focením. Ale Somerst Seedless jsem přikrývat nemusel, protože ho děti snědli jako kosi.
Smysluplný počet hlav révy, 3.2.2017 Obsahuje fotku
Pro host 17.241  Díky za pochvalu Nera a na ukázku ještě Rondo na pergole. Mám všechno na kordon a cca 90až100cm od sebe a noproblem.  Do 100cm vyjdou 3 očka po 30cm x2 máte 6 oček a z toho většinou 12 krásných hroznů. A pak to pěkně... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 2.2.2017 Obsahuje fotku
Už aby to rostlo.
Neznama/e odruda/y, 18.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den postřik používám na jaře a na podzim proti roztočům (Omite 570ew). Jiný postřik zatím nepoužívám nebylo třeba ale vím že časm budu muset. Používám kordonový tvar, řez na 2 očka. Mám ještě odrůdy Rondo, Somerset Seedless, Viktoria, Vanessa,... celý příspěvek >
Neznama/e odruda/y, 17.9.2014 Obsahuje fotku
Dávám na porovnání foto letošního Nera
Množení vinné révy, 1.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den taky dám malou radu jak sem založil já.Jelikož mám révu jenom kolem pergoly stříhám už na podzim na 2 očka.17.11 sem dal řízky s třema očky do zavařeninové slenice s asi 4cm vody převařené čisté.Střihnuté tak že nad vrchním očkem asi 2-3cm... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika