Příspěvky uživatele - Moka

Okrasná moruše?, 20.5.2018
Dobrý den, máme moruši pár let. Nejdříve ji měli na zahradě manželovi rodiče, ale protože neplodila, chtěli ji podřezat. Vždy odkvetla a pak nic. My jsme ji chtěli zachránit a proto jsme ji, ač už větší stromek, přesadili na naši zahradu. Stalo... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 6.5.2018
Dobrý den,   papriky máme v pařeništích od 22.4. Každý rok dávám sazenice na záhony o něco dříve, tak nějak o 7-10 dní. Loni nám zmrzlo všechno, 35 rajčat, okurky, cukety. papriky se vzpamatovaly. Včera jsem zbytek paprik a všechny rajčata... celý příspěvek >
Česnek Štěpán, 5.11.2017
Dobrý den, máte někdo zkušenost s pěstováním česneku Štěpán? Je od firmy Semo.  Děkuji, Monika
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Zdravím všechny, je to k vzteku i pláči. Máme zahradu kousek za vsí bez studny. Ve stodole 5 prázdných nádrží, vodu vozíme od rodičů ze studny nebo z rybníka.   Hortenzie prostě není, plazivé půdopokryvné kytky spálené, jiřiny stojí na... celý příspěvek >
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
Č. 5 je šalvěj, č.3 je taky trvalka, která se dost rozrůstá, mám ji i v trávě a to byla jen na kraji záhonu... jinak souhlasím s panem Jančou.
Jahodnik, 4.4.2013
Já mám z Grandianu 1 mrzáčka, při zalévání dávám pozor, aby mi ho nezlomil agroperlit...
Rumjanaja Zorka, 1.3.2013
A ještě dotaz, myslíte Lehnice u Dunajské Stredy? Až pojedeme do Štúrova, budu očumovat zahrady...
Rumjanaja Zorka, 1.3.2013
Dobrý den, vím, že ji pan Kamiš pěstuje - právě díky tomuto článku jsem se myrobalán pokusila sehnat.  Jen mě dál zajímalo, zda měl někdo větší úspěch, protože já sice stromek našla v Rusku, ale po přepočtu na Kč ho určitě objednávat... celý příspěvek >
Rumjanaja Zorka, 28.2.2013
Dobrý den, loni na podzim vznikla vlna hladovců (i já jsem mezi nimi), kteří sháněli stromek tohoto myrobalánu. Zajímalo by mě, zda měl někdo úspěch a stromek sehnal, nebo se jim dostala stejná odpověď z různých školek a zahradnictví -" stromky... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 10.2.2013
Já jsem vysévala 15.1. do perlitu pod sáček, ale kdy vzešla semena přesně nevím, to jsem si nezapsala. Ale pozitivní je, že vzešlo 100% semen a mám už rozsázeno. Já si jen hlídám, aby nebylo 2 dny před a po úplňku a novu, doma jsem si to při setí... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 8.2.2013
Odkaz nemám, četla jsem základy v časopise: -to, co roste nahoře (rajčata, papriky, zelí) sázím když měsíc příbývá -to, co roste v zemi (brambory, mrkev, pórek) sázím a seju když ubývá  Přeji Vám hodně úspěchů
Mlýnek na papriku, 13.1.2013
Dobrý den, zná někdo způsob jak namlet, ale najemno, sušenou papriku?  Sestra mi ji vozí ze Slovenska, loni jsem si ji chtěla namlet sama ale žádná mašinka to tak neumí, Ani mlýnek na kávu, ani elektrické sekáčky, nic ji nenamlelo tak jemně.... celý příspěvek >
Kolik utrácíte za semínka?, 4.1.2013
Můžete, prosím, napsat recept na pečení? Zkoušela jsem s česnekem ale dost se to pálilo a výsledek nic moc.
Opadávajú listy na paprikách, prečo?, 10.6.2012
Nezaléváte moc?  Přelití je horší než sucho, já v pařeništi pod sklem zalévám 1 krát za 2-3 dny.
Slabý pórek, 30.3.2012
Děkuji, vydržím
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika