Příspěvky uživatele - markli

Houba na Azalkách, 4.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listech azalek se nám objevila tato houba. Poradíte co na ní použít??
Prosychající borovice drobnokvětá, 29.9.2012 Obsahuje fotku
před dvěma měsíci jsme zakoupili a přesadili větší kontejnerovanpo borovici drobnokvetou cca 2m. Nyní nám začína usychat jehličí. Může to být ¨změnou stanoviště, půdy nebo nemoc?
Maličký brouček s dlouhým nosem, 3.5.2012
Dobrý den, na višni mi nekdo udělal spousty děr do listů. Našel jsem na listech broučka s dlouhým čumákem. Mohl by za tím byt on? Je nebezpečny pro další rostliny? Nechec se mi zbytečně střikat chemii.
Kdyz to zacina uz kvest, 30.4.2012 Obsahuje fotku
Také přispěju troškou do mlýna...
Filtrace na jezirko cca 60m3, 5.10.2011
Dobrý den, mám prosbu, zahradník nám zalozil zahradu pripravil jezirko cca 60m3. potom jsme se názorově neshodli a teď reším filtraci tohoto "díla"  Existuje nějaké hotové řešení které lze jednoduše použít, nebo je lepší si filtraci vyrobit a... celý příspěvek >
Svazování jalovců, 3.10.2011
Mám dotaz, zahradník který nám zakládal zahradu nám svázal jalovce, prý je to lepsí. Jalovce mají nyní sice kuželovitý vzhled, ale uvnitř jsou uplně oschlé, a rezavé. pomůže jim když je rozvážu? Jsou na skalce JZ svah, vzhledem k množství trvalek... celý příspěvek >
Určení typu cyprišku, 30.9.2011
Tak to bude ono, ale je možné že i věk odpovída když živořil v 1l kontejneru?
Určení typu cyprišku, 30.9.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s určením typu cyprišku pry je cca 12 let starý. Jeho výška je cca 60 cm,jehličky jsou jemné a nepíchají. nobo minimálně  Omlouvám se za kvalitu fotografie, s mobilem to člověk moc nesvede.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika