Příspěvky uživatele - Brehulka

Výrazný řez na ořešáku, 6.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, jdu si pro radu :-) vyrostl nám na zahradě semenáček ořešáku. Necháváme ho kvůli stínu, i když vůbec nevíme jaké bude mít ořechy. Bohužel udělal něco jako dutou korunu. Chtěla bych ho seříznout, nechat jednu větev (ostatní uplně odstranit)... celý příspěvek >
Třešeň Burlat podnož Colt, 20.10.2012
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás nemá tuto třešeň na této podnoži a jak velkých rozměrů doroste.Chtěli bychom na zahradu velký strom, tak jsme si vybrali třešeň na ptáčnici (Burlat aby nebyly třešně červivé, případně Kaštánku),... celý příspěvek >
Mladá švestka, 20.9.2012
Všem moc děkuji za názory, zkusím jí domluvit. Je fakt, že všechny nové výhony rostou vzhůru i když byly z vnějšího pupenu. Terminál uschnul, ale pod ním vyrůstají dvě nové větvičky, tak snad to půjde. Letos možná uškodilo i velké sucho, půda tu není... celý příspěvek >
Mladá švestka, 19.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, loni na jaře jsme zasadili švestku Hanita, chěla jsem se zeptat, jestli není chyba, když korunka nevyrůstá z kmínku ale z jedné větve, neumím to přesně popsat, tak přikládám fotky,  po vysazení jsme ji zastřihli, letos obrostla málo... celý příspěvek >
Řez meruňky, 27.3.2012
Všem moc děkuji za názor. Stromek má opravdu poškozený kmínek. A protože jsme stejně plánovali ho přesadit, tak asi zasadíme úplně nový. Tenhle zatím necháme kde je. Díky. B
Řez meruňky, 25.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu jak ostříhat tuto meruňku. Loňské jaro jsme ji stříhali a teď provedla tohle. Vůbec nevím jak na ní. Moc děkuji.B
Jarní cibuloviny, 29.2.2012
Dobrý den, poradíte mi prosím, v loni jsem dostala cibulky a hlízy, které kvetou na jaře, narcisky, anemonky, pryskyřník, česnek a nějak jsme na ně na podzim zapomněla. Mám je zasadit na jaře nebo čekat do podzimu? vím že už asi nepokvetou, ale spíš... celý příspěvek >
Sadovnická projekce - nefunkční klíč na únor, 20.2.2012
Dobrý den, využívám demo verzi Sadovnické projekce už víc jak rok, ale tentokrát mi nefunguje klíč z aktuálního Zahrádkáře. Nemáte někdo podobný problém? Jde mi o to, jestli se stala jen chyba v tisku a nebo jsem tele  a neumím to zadat (už jsme... celý příspěvek >
Vánoční smrček, 29.9.2011
Dobrý den, předminulé vánoce jsme si koupili jako vánoční stromek smrček v květináči. Stromek přežil, máme ho nyní u rodičů v zemi. Chtěli bychom ho na podzim nebo na jaře přesadit, ale vůbec nevím do jakých rozměrů naroste. Nevíte někdo jaký... celý příspěvek >
Štědřenec, 26.8.2011
Děkuju za reakci, nechám ho tedy v klidu a uvidíme příští rok. B
Štědřenec, 25.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos jsme vysadili štědřenec. Stromek jsme sázeli asi v červnu, od té doby se mu začali dělat hnědo-černé fleky na listech. Jednou jsme ho už hnojili, ale to nemělo žádný efekt. Je možné, že by to bylo sluníčkem? Budu vděčná za radu, co... celý příspěvek >
Kde nakupovat ovocné stromky v severních čechách, 22.8.2011
Dobrý den, na podzim plánujeme vysadit pár ovocných stromů, jabloně, hrušeň,  třešen. Nemůžu ale u nás najít žadnou ovocnou školku. Ovocné stromky mají i v zahradnictví, ale většinou zákrsky a špatně označené a obsluha toho taky moc neví. Rádi... celý příspěvek >
Poznáte tuto rostlinu, 15.7.2011
Moc děkuji. Myslím, že je to ona. Díky.P
Poznáte tuto rostlinu, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, tato krásná rostlina nám roste na zahradě, má přes metr a semena prý připomínají papouška nebo ptáčka. Nevíte prosím jak se rostlina jmenuje.Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika