Příspěvky uživatele - PSik

ULA, 21.9.2022
Dobrý den, pravidelně mívají odrůdu ULA také prodejci na Zahradě Čech v Litoměřicích. Loni nám o kousek uteka, letos mi ji rodiče přivezli z Blanky Dvorské z Ploskovic na podnoži myrobalán. Mám trošku problém kam ji umístit, protože loni jsem si... celý příspěvek >
Zasychání merunky, 15.6.2021
Větvičky odstraňujte, ale asi je stejně pozdě. Také se řadím do zástupu těch, co letos přijdou o meruňku.  Loni jsem přišel o Bergeron, na podzim vysazena kontejnerová nová ale nestříkal jsem a bohužel bude opět kaput. Ach jo, dnes něco... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 29.6.2019
Já když tak koukám na svou přeplozenou Bergeron s větvemi až k zemi, říkám si, že by to chtělo nějakou ranou, kterou si užiju. Má smysl stále shánět naši Radku nebo už radši doporučíte výše zmíněnou Auroru?
Nektarinka Harko, 5.5.2019
Omlouvám se za otevírání starého tématu, ale je nějaký posun co by jste doporučili za odrůdu nektarinky? Mám to do Pardubic kousek směrem od Chlumce N.C. 230 mnm., rovinna, od východu místo chráněné domem před chaldnými větry. Broskvoň Cresthaven na... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 9.12.2018
Pokud moříte těsně před výsadbou, tak pouze okapat a hned s tím do země. Případně ještě poprášit clonoplusem. Pokud již v září, nechte to samozřejmně oschnout a uskladnit v chladu a suchu.  Alespoň tak to radí nejen p. Kozák Já se k... celý příspěvek >
Co sadit po česneku, který také byl žlutý, 29.7.2017
Pohnojil bych dusikatym vapnem, dukladne zalil a dal pod folii na 14dni. Jako desinfekce a hnojivo vyobrne, doporucovane mmj i slechtitelem ceskeho cesneku panem Kozakem.
Jezírko ze staré koupelnové vany, 16.7.2015
Vím, že je toto staré téma, ale protože jsem našel článek, který nevyznívá až tak negativně k použití vany jako jezírka. Sám jednu starou vanu mám a už ji na hašení vápna nepotřebuji a zvažuji udělat z ní menší jezírko, tak sbírám nápady a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika