Příspěvky uživatele - pxe

Rozmetací a sypací vozíky, 30.11.2011
Cez 3 roky som rozhadzoval a posypal rukou, az ma raz napadlo, ze ked neni co, ze potrebujem sypaci vozik Gardena 800 Comfort. To som nemal robit. ;(Ale, pokial sa sam nepresvedcim neuverim... Presne ako sa pise vyssie, krasne zelene pasiky a kde... celý příspěvek >
Jak sekat svah 600m2 bez elektriny?, 14.10.2011
HQ128R mam, je k nej baleny 4-zub noz prave na vysoku travu. Travu prekne seka a nedrvi. Aj pekne uklada. Lanko, to je nieco ine, ale to je naozaj na docistovanie. Mam aj hlavu TriCut, ale ta ma neak neoslovila. Na vysoku travu pouzivam 4-zub a na... celý příspěvek >
Odmachovac / vyhrabavac starej travy, 6.10.2011 Obsahuje fotku
Tak som si ho nakoniec kupil. Necakal som, ze to bude nahrada za vertikutator a treba povedat, ze ani nie je. Je to skor nahrada hrable. S cim som v podstate spokojny. Robi to asi to co som si predstavoval, ze bude robit. "Velky"... celý příspěvek >
Problém se sečením vyšší trávy zahr. traktůrkem, 20.7.2011
Ja nijak, reagoval som na povodneho autora, ktory pisal ze by "přidělal na nože trochu větší lopatky". S ostrymi nozmi a cistenym zacieho zariadenia samozrejme suhlasim. Osobne traktor pravidelne cistim a staram sa on lepsie ako o auto.... celý příspěvek >
Problém se sečením vyšší trávy zahr. traktůrkem, 20.7.2011
Traktor je paradna vec, ale s travou je problem. Rozmyslam o zatke na mulcovanie alebo o Husqvarna Automower® 220 AC. ...o tom, ale zatial zena nevie
Problém se sečením vyšší trávy zahr. traktůrkem, 20.7.2011
Ja mam P145107HRB. Neviem aka presne je vysoka Vasa trava, ale na jar prve kosenie, kosim 25-30cm, kosil som to miestami ak to neslo na 2x najprv na najvyssiu vysku a potom na druhy den na pozadovanu vysku. Popru plote kde bola naozaj vysoka trava... celý příspěvek >
Murray traktor - o jaky model jde?, 6.7.2011
Motor to ma (asi) urcite BRIGGS & STRATTON, vpredu na "vyfuku" musi byt vyrazene cislo, podla toho si dohladaj o aky motor ide, napr. aj na stranke vyrobcu ale presne tu. Podla motora sa zariad = podla toho nahradne diely, ak sa jedna o... celý příspěvek >
Stiga vs. Hecht vs. Husquarna, 6.7.2011
Mam teraz HQ 128 R, na to co pisete musi byt dobra. Standardne je k tomu stvorzuby noz (aspon u nas) a s tym ide vysoka trava kosit v pohode, aj ju pekne pouklada. Pisal som o tom tu.
Výber kosačky s pojazdom a bočným vyhadzovaním, 3.7.2011
...co ja viem. ak by som si kupoval kosacku, ktora ma 70l kos a mozem ho naplnit sotva viac ako nad polovicu, tak by ma to tiez hnevalo. Predpokladam, ze prave objem kosa, vypichne predajca pri predaji. Ja mam zvyk pri kupe cohokolvek, klast az... celý příspěvek >
Odmachovac / vyhrabavac starej travy, 30.6.2011
foto
Odmachovac / vyhrabavac starej travy, 30.6.2011
Aby som rozumel dobre, myslite nieco taketo (traverza+ brana)? A brana hrotmi nahor. Tak?
Záhradný traktor Partner 12597 RB, 29.6.2011
...no neak som omylom stlacil BACK a sa mi moj siahlodlhy prispevok zmazal ;), tak skusim strucne este raz ;) Mam P145107HRB, nemam problem. Povodne som sa rozhodoval medzi HQ CTH126 a CTH151, ale bol z toho Partner. CTH126 mi v podstate vyhovoril... celý příspěvek >
Nastavení výšky sečení, 29.6.2011
Tento udaj je +/- nieco, ale urcite to nedas na 10mm... nenasilnou cestou. ;) (zalezi od kosacky, aky je rozdiel medzi sasi a nozom, tato vzdialenost je pevna).
Husquarna alebo Stihl / vyžínač - křovinořez, 29.6.2011
Urcite "krovinak" a nie vyzinac. Ja som mal na udrziavanie pozemku (2000m2) v case stavby Stihl FS55, mal som vysadenu najprv burinu ;) a potom datelinu. Kosil osm to dvojzubim nozom a motor to zvladal bez problemov -... celý příspěvek >
Odmachovac / vyhrabavac starej travy, 28.6.2011
Uvazujem o odmachovaci / vyhrabavac starej travy HQ. HQ pise, ze sluzi na odstranenie nachu, ale beda pise, ze je to na vycistenie travnika a vyhrabanie starej travy. Myslim travu po zime a jesen. Na plochu pri dome mam elektricky vertikutator, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika