Příspěvky uživatele - tom.glock

Rada stromek max. 8m, 14.7.2011
Zdravím Chtěl bych poradit stromek, který bych si nasadil u domu. Předpokládané požadavky: 1,max. 8-10m metrů vysoký 2, Ne příliš košatý, spíše vysoký a štíhlý 3, a pokud možno silnější kmen. Něco jako silnější tůjka :-)) Předem se... celý příspěvek >
Herbicid na jehličnany, 14.7.2011
No proč se na to ptám... máme na chatě smrk cca 15 m a chceme ho dát pryč, ovšem místní živ.prostředí zásadně nesouhlasí, takže jediný způsob je, aby smrk uschnul a potom se dá pokácet. Prosím poraďte, boj s úřady sem podobrém vzdal :-(
Herbicid na jehličnany, 26.6.2011
prosím o konstruktívní odpověď. Díky
Herbicid na jehličnany, 26.6.2011
Prosím o radu jaký byste mi doporučili účinný herbicid na jehličnany? (Smrky a borovice). Děkuji
Jak rychle roste smrk?, 23.6.2011
dá se říct za jak dlouho doroste smrk cca 15m délky? No barák si raději pojistím :-) Co může způsobit za škody takový 15-20m smrk padající na barák?
Jak rychle roste smrk?, 22.6.2011
Zdravím, chtěl bych se zeptat jak přibližně rychle roste smrk (přesný druh nevím) za rok? Důvod proč se ptám... Můj dům je 5m od sousedova plotu. Soused si vysadil u plotu cca 1m smrčky. Mám strach ať smrky nijak nepřerostou a nespadnou mi na barák.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika