Příspěvky uživatele - vladob

Vinič postreky -2013-, 3.6.2013
Dobry vecer Palo Dakujem Vam za reakciu, nie hnojivo som tentokrat nedaval len spominanu kombinaciu fungicidov.Neviem ako dopadli nasady kvetov v bazalnej casti na druhy den po postreku boli mierne previsnute cez vodiace draty teraz to vyzera... celý příspěvek >
Vinič postreky -2013-, 30.5.2013
Poprosim o Vas nazor po postreku tankmix Ridomil gold plus 42,5WP a Falcon popalene vrcholceky vyhonkov letorastov a bohuzial aj nasady kvetov na odrodach Dunaj a Vostorg ostatne odrody Mopr, V25-20, Izabela, Devin bez znamok poskodenia kde moze byt... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 25.5.2012
Mirek mate pravdu, tiez som zistil ze nie je dobre ked sa textilia priamo dotika letorastov, ten tunel by bol ideal.Potvrdilo sa to i pri korenoch rajcin, tie ktore boli prikryte krabicou su ok ktore textiliou tie su zmrzle.No ja mam uz drotenky... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 25.5.2012
Dobry den, tiez som v ten vecer pozakryval mlade aj starsie sadenice vinica prehodil som cez dratenku netkanu textiliu a ine tenke latky pospinal stipcami na pradlo vysledok, takmer vsetko zmrzlo.O to je to horsie ze je to uz druhy rok po... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 24.3.2012
Palo dakujem Vam, tak ten stimulator rastu by som vynechal mam len praskovy na zakorenovanie ten by asi nebol vhodny a ako fungicid planujem pouzit Folpan 80 WDG. 
Preočkovanie starého vinohradu, 24.3.2012
Dobry vecer, Palo mam na Vas prosbu pouzili ste pri namacani ociek pred ockovanim aj nejaky stimulator rastu a fungicid vid nasledovny text.Uskladnělé jednoleté výhony, které jsme odřezali v zimě a uložili ve sklepě nebo v chladničce řádně... celý příspěvek >
Marquette - cervena mustova odroda, 17.1.2012
Palo suhlasim s Vami hlavne ked jeho prve kriterium bolo ze nechce hrozno v ziadnom pripade striekat.
Marquette - cervena mustova odroda, 17.1.2012
Dobry vecer Palo. Kamarat ide vysadzat na jar 100 sadenic odrody Hybernal.Dlho hladal cervenu rezistentnu odrodu vinica do nasej chladnejsej okrajovej oblasti.Po porade s pani Dorotou Pospisilovou sa nakoniec rozhodol pre Hybernal.Sadenice uz ma... celý příspěvek >
Marquette - cervena mustova odroda, 12.1.2012
Puchov nie je odo mna tak daleko asi 20km.Ak by pestovatel suhlasil niekedy by sme sa mohli stretnut a povymienat nejake skusenosti v nasej oblasti musime ist len touto cestou pestovania interspecifickych odrod. Predsa sme len kraj palenia ovocnych... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 12.1.2012
Dobry den.Dakujem Vam Palo dufam ze to dobre dopadne a nejake ocko sa mi prijme.Potom budem informovat ako to dopadlo. Vlado
Preočkovanie starého vinohradu, 11.1.2012
Dobry vecer. Palo prave tu pozeram Vase prispevky ohladom ockovania vinica.Tiez by som chcel preockovat styri patrocne kmene tak ma napadlo ci by nebolo mozne rozmiestnit ocka tymto sposobom.Jedno ocko na kmen dve na cipky jednorocneho alebo... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 11.1.2012
Dobry vecer.Taktiez som v polke decembra v ocakavani tuhych mrazov zateploval niektore mlade kmieniky vid.prispevok na tomto vlakne Ochrana mladych sadenic pred mrazom.Pouzil som novinovy papier a penu (Mirelon) na porovnanie.Prihrnutie zeminou ako... celý příspěvek >
Dilema s hnojením révy, 6.11.2011
Takze na jar na povrch okolo sadenic a po odkvete hnojenie na list.Dakujem Vam Bredik.
Dilema s hnojením révy, 6.11.2011
Dobry den.Chcem poprosit o radu.Popri hnojeni sadenic vinica siranom draselnym a ulezanym mastalnym hnojom ktore planujem v tychto dnoch by som chcel dodat ku korenom aj horcik -siran horecnaty ale neviem kedy je lepsie dodat ku korenom horcik teraz... celý příspěvek >
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 21.9.2011
Dobry vecer.Dakujem Vam vsetkym za prispevky vyskusam na nejakej vzorke ako som uz uviedol v poslednom prispevku jeden kmienik pena jeden papier o rok budem informovat ako to dopadlo.Vlado
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika