Příspěvky uživatele - Andrea H

Fíkovník na Valašsko, 5.3.2023
Zdravím všechny zahrádkáře, máte prosím někdo zkušenost s fíkovníkem do chladnější oblasti valašska? Chtěla bych poradit odrůdu, která i v trochu chladnějších podmínkách rodí a má sladké plody?
Název zvonku, 27.1.2021
Dobrý den, Zapomněla jsem název zvonku dalmatského a ani na internetu nemůžu najít obrázek. Jedná se o dvoubarevnou variantu květů, které jsou fialovo -bílé. Myslím, ze bílý byl vnitřek a okraje lístků byly fialové. Měla jsem jej nasazený, bohužel... celý příspěvek >
Lesní jahůdky, 25.7.2018
Super, v hloubi duše jsem doufala, že se mi dostane této odpovědi! Díky moc.
Lesní jahůdky, 24.7.2018
No tak já jsem v šoku, jak jsem zde psala někdy v květnu - vypěstovala jsem si měsíční jahody Rujany ze semínka, zasadila do záhonu, krásně rostou, kvetou no a když jsem ochutnala první jahůdky, přišlo rozčarování. No větší hnus jsem nejedla. Ty... celý příspěvek >
Lesní jahůdky, 19.5.2018
Jé, to bych klidně brala, jahod není nikdy dost! hlavně těch lesních
Lesní jahůdky, 19.5.2018
Mám z lesa a také jsem letos vysela Rujánu. Z lesa jsem si je donesla tak, že jsem jahodník vyrýpla ze země a také jsem si odebrala rostlinky ze šlahounků - ty které měly kořínky ale zároveň ještě nebyly přichyceny v zemi. Nasadila do zahrady a... celý příspěvek >
Odrůda angreštu, 19.5.2018
Dobrý den, prosím o radu ohledně odrůdy angreštu. Chci takovou odrůdu, která bude sladká, nejlépe červená, odolná vůči nemocem a s tenkou slupkou. Můžete mi někdo poradit, který druh by to mohl být? Díky, Andrea
Černé středy květů lesních jahod, 30.4.2018
Děkuju za odpověď. Tak v tom případě, taky dobrá zpráva, jsem ráda, že to nemusím likvidovat, či postřikovat nějakým sajratem... Bohužel mi to, že má být mrazík uniklo, hlavně, že jsem si tu textilii koupila a mám ji pro tyto účely připravenou. tak... celý příspěvek >
Černé středy květů lesních jahod, 30.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, Prosím o radu čím by mohly být napadeny lesní jahůdky, které jsem si nasadila do zahrádky. Jahůdky jsem si přinesla od lesa. Minulý rok jim takto zčernaly středy květů, říkala jsem si, ze zmrzly a ze se je letos budu snažit ochránit. Dnes... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 6.11.2016
Ano to je přesně ona! Moc děkuji za pomoc.
Identifikace rostliny, 5.11.2016
Jestli to pomůže, jednotlivé kvítky jsou maličké, cca 0,5 cm, pěstuji ji v truhlíku na balkóně. Vysoká je asi do 10 cm, nejspíš bude půdokryvná, rozprostírá se všech stran. Koláčková
Identifikace rostliny, 5.11.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den,  potřebovala bych pomoc při identifikaci rostlinky na fotce. Ví někdo? Předem děkuji Koláčková
Čím je napadený substrát?, 26.11.2011
žížala tam určitě není. Tu zeminu jsem měnila právě kvůli tomuto asi v srpnu a objevilo se to znovu. Rostlina viditelně chřadne. Tak nevím jestli nebude lepší ustřihnout vrcholky nechat je zakořenit a tu mateční vyhodit i se substrátem. Co myslíte?
Čím je napadený substrát?, 20.11.2011
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Substrát, ve kterém pěstuji kohlerii se mi začal "přeměňovat" na malé válečky o velikosti asi 2mm. Věděl by někdo čím je substrát napadený a jak se toho zbavit?
Název rostliny, 16.10.2011
Moc děkuji za odpověďi. Jsem z kytičky naprosto nadšená, když jsem ji dostala, říkala jsem si že to bude nějaká škaredka listnatá a ona takhle krásně vykvetla. Zatím se jí daří výborně, květů stále přibývá, tak snad to tak bude i nadále. S pozdravem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika