Příspěvky uživatele - lantros7

Sekačka Talon AM 3053 C2, 15.1.2021
Dají se ještě sehnat díly, na tuto sekačku? Či jsou díly shodné s jinými stroji? Děkuji.
Plevel - identifikace, 25.9.2019 Obsahuje fotku
Opět prosím o identifikaci. Vyrostlo to na dvorku. Děkuji za odpovědi.
Praskání dýně, 25.9.2019 Obsahuje fotku
Měli jsme asi 25 kusů dýní, v průměru 30-50kg. Všechny byly v pořádku, tedy až na jednu, která byla po celém obvodu popraskaná. Jen bych chtěl vědět, co to zapříčinilo. Děkuji.
Spinač VR2D, 11.12.2017
Existuje tlakový spínač pro vodárny, který se dá použít ke kompresoru? Potřebuji nastavení spínacího tlaku na 8bar a vypínací na 10bar. Pokud takový pro vodárny není, pak zda se dá takový koupit? Děkuji.
O jakou dýni se jedná?, 10.9.2017 Obsahuje fotku
Mne by též zajímalo, co že to mám za dýni. Má průměr 25cm.
Identifikace palmy, 26.8.2017 Obsahuje fotku
Nevíte někdo co je to za druh palmy? Má jemně pilovité listy.
Plevel - identifikace, 17.6.2017
Rozrazil.
Červená řepa, 14.11.2016
Dobrý den. Potřebuji poradit, jaký druh červené řepy je na pěstování co se týká odolnosti nejlepší. Zalíbila se mi odrůda Pablo F1,ale nevím, jak velká dovede vyrůst. Děkuji za rady.
Plevel - identifikace, 5.8.2016
Ta č.6,nemohla by to být mochna?
Plevel - identifikace, 5.8.2016 Obsahuje fotku
Děkuji. Zde jsou další.
Plevel - identifikace, 5.8.2016 Obsahuje fotku
Nechce se mi znovu otevírat podobné téma, proto to dám sem. Prošel sem zahrádku, a vyfotil nějaké rostliny, které mne zaujali, a rád bych věděl jejich název. Snad mi tu nějaký znalec poradí. Předem děkuji.
Likvidace pýru, 26.4.2016
Zkoušel sem jej likvidovat překatrováním. Výsledek dobrý, ale nikoliv 100 procentní. Byť malý oddenek či kořínek tu bestii dostane zpět do hry. Mimochodem, jak hluboko má ta potvora kořeny? Neví někdo?
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 4.4.2016 Obsahuje fotku
Rez na kmeni meruňky.
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 25.3.2016
Asi dva metry od rostlin se nachází velice stará meruňka, která je porostlá lišejníkem, a navíc má na sobě jakousi rez či co to je. Určitě vyfotím a dám sem.
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 23.3.2016 Obsahuje fotku
Je nějaký postřik proti lišejníku? A vůbec, jak moc trpí rostlina napadená lišejníkem? Mám lišejník na angreštu i na rybízu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika