Příspěvky uživatele - somanr

Malá (druhá) pila k Dolmar PS-500, 26.8.2019
Tak profík to tak určitě vidí, ale já amatér mám PS-500 jako hlavní pilu, se kterou uřežu všechno co potřebuju (a na co si troufnu)a přestože ta PS-6400 je určitě skvělá, je pro mě zbytečná. Zároveň vím, že jsou i lehčí pily než ta moje PS-500 a... celý příspěvek >
Malá (druhá) pila k Dolmar PS-500, 19.8.2019
Dobrý den, mám pilu Dolmar PS-500, která je sice skvělá, ale zároveň i těžší. Rád bych k ní přibral druhou, menší pilu na odvětvování, atp. Protože se Dolmar osvědčil, uvažuju o PS-32. Co vy na to? Je to vhodná volba? Případně co... celý příspěvek >
Jak často ostřit řetěz na elektrice, 27.5.2011
Dobrý den, u motorových pil se říká, že po vyjetí nádržky bych měl řetěz lehce přetáhnout pilníkem (1-2x po každém zubu). Ostření bude určitě potřeba i u elektriky, ale tam není nádržka benzínu... Chci se proto zeptat, jak často? Po nádržce oleje?... celý příspěvek >
Délka lišty u elektrické pily, 27.5.2011
Dobrý den, chci poděkovat za všechny reakce - dnes bych si měljet pro nového mazlíka ES 2135 :)
Délka lišty u elektrické pily, 25.5.2011
Předpokládám, že to budou spíš metry, prům do cca 20cm, větší opravdu vyjímečně. S odkory (zatím) nepočítám. Zajímalo mě to hlavně z hlediska výkonu motoru - jestli má vůbec význam na takvou pilu dávat delší lištu?
Délka lišty u elektrické pily, 25.5.2011
Dobrý den, chci koupit elektrickou řetězovou pilu. Konkrétně mám vybranou DOLMAR ES 2135 A (lišta 35cm). Chci se ale zeptat, zda má cenu řešit menší/delší délku lišty? ES 2140 (40cm) je jen o cca 200,- dražší... Díky za rady, šom.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika