Příspěvky uživatele - amesiowa

Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 10.6.2011
Fotky jsou pořízeny před použitím přípravku, ale jak píšete, je to asi spíše na tu dlouhou vláknitou řasu, tak to bude spíš brané jako prevence.Teplota vody je zatím okolo 17 stupňů, počítám, že až povyrostou rostliny okolo jezírka bude částečně ve... celý příspěvek >
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 10.6.2011 Obsahuje fotku
Mám stejný problém, jezírko mám hluboké 50 cm a o objemu 750 l, zatím osázené pár vodními rostlinami jako kosatec, doutník apod, na dně jeden leknín.Časem přibudou další rostliny.Vysadili jsme i pár závojnatek.Problém s dlouhými řasami nemám, jen mě... celý příspěvek >
Filtr nebo fontánka do jezírka 750l, 12.5.2011
Díky, rostlinky určitě časem přibudou
Filtr nebo fontánka do jezírka 750l, 12.5.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu vás zkušenějších, máme jezírko, ten plastový výlisek z Baumaxu o objemu 750 litrů, hluboké je kolem 50 cm, bez filtrace, máme v něm jeden leknín a 3 kostace a pár bábelek, mimoto v něm letníme 4 závojnatky, ráda bych pořídila pro rybky... celý příspěvek >
Wistarie - na jaké opoře ji pnout, 29.4.2011 Obsahuje fotku
A další
Wistarie - na jaké opoře ji pnout, 29.4.2011 Obsahuje fotku
Posílám pár obrázků pro představu.Jinak mám vistárii několikaletou a vždy ji musím hodně krotit zpětným řezem, kmen už má silný jako dětská ruka. Máme ji u altánu ale musí se sem tam přivazovat
Kdy můžu vysadit?, 29.3.2011
Ahoj, zdravím všechny.Jsem zde nová a tak se chci zeptat.Objednala jsem si spoustu trvalek(např, Aconitum, levandule, primule, kopretiny, třapatky, hosty a jiné další) od Lukon Glads, přišli dnes, jsou vesměs všechny narašené s prvními lístky a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika