Příspěvky uživatele - SOSNA

Okurky nakládačky - plíseň, 7.8.2014
Znamená to, že po 3 dnech po postřiku můžu okurky konzumovat, když je ochranná lhůta 3 dny?
Domácí destilační přístroj Brandy 50, 3.8.2014
V Maďarsku se prodává pálenice Brandy 50 v obchodech levněji. Mají i 92 l zadejte si perfect home.hu a najdete to. Jinak najdete aparáty i na palinkafozo.hu, nevím zda se prodávají pálenice u hranic Slovenska. Internetové obchody po Maďarsku vozí,... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 19.7.2014
Ve kterých obchodech ve Slovinsku se dá pálenice zakoupit, pokud nepůjdu přímo ke Kbrčkovi?
Kde sehnat malou pálenici, 19.7.2014
Někde v tomto vláknu z dřívější doby se píše, že můžem propojit výstup z vařáku do přestupního potrubí a pak do chladiče průhlednou potravinářskou hadicí. Není to závadné? Hadice je do 60 st C a do 50 procent alkoholu, tedy co jvidím na netu. Není to... celý příspěvek >
Nová pálenice - jaký kotel?, 25.6.2014
Mohu místo klobouku použít trubku průměr 35 nebo 54 tak 1m vysokou a z ní přes T kus odbočku do chladiče je to na přerušovanou destilaci tedy 1D a 2 D.
Kde sehnat malou pálenici, 9.6.2014
Ještě doplním aparát JÁJA je udělán dobře.
Kde sehnat malou pálenici, 9.6.2014
Nebál bych se to vyprázdnit spodem, jinak bych to obrátil a vylil, když škvařím sádlo tak ho musím z kotle vybírat po trochách, trochu si máknu a nevadí mi to. Někdo též napsal, že stačí dát na otvor vařáku poklici, která nemusí být nerez, z ní... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 6.6.2014
Omlouvám se za moje příspěvky prohlédl jsem si pořádně Váš přístroj a jeví se mi dobře udělaný. Nebojím se, že to exploduje a myslím, že jistě dobře slouží a sloužit bude.
Kde sehnat malou pálenici, 5.6.2014
Hlavně se od toho nesmí odcházet. Zapnout a jít na delší dobu pryč. Věřím, že to funguje a strach z toho až tak nemám.  Hlavně, že Vám to funguje ke spkojenosti.
Kde sehnat malou pálenici, 5.6.2014
Aještě vařák plnit ze 3/4 obsahu.
Kde sehnat malou pálenici, 5.6.2014
Na vařáku je nutno dodělat pojistný ventil, nějaká díra trubka a stačí zacpat korkovým špuntem
Kde sehnat malou pálenici, 4.6.2014
Scháníme skleněný deflegmátor a chladič, tak na 50-100 l dá se koupit v obchodě?
Nová pálenice - jaký kotel?, 23.1.2014
Dá se někde sehnat polotovar na míchadlo? Myslím tím,  že by se koupila hřídel a do ní jen zasunul dřevěný půlměsíc aby se nemuselo svařovat atd.
V Bosně se pálí rakije veřejně, bez daní i otrav, 14.1.2014
Již tři roky v Maďarsku mohou pálit doma a říkají, že kvalita pálenky šla nahoru. Destilační aparáty se prodávají v obchodě a neplatí se daně z pálení.  A nikdo se neotrávil špatným a nekvalitním alkoholem. Pálí z ovoce, které by jinak schnilo a... celý příspěvek >
Domácí destilační přístroj Brandy 50, 12.1.2014
Jaký je průměr vařáku a výška? Obsah je 50 l to vím.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika