Příspěvky uživatele - Z.B.

Výkonější čerpadlo pro zalévání do 8 tisíc, 18.5.2011
Odchází mi staré čerpadlo a potřebuju za něj náhradu. Ttahám 50-ti metrovou hadici 3/4-ku a na jejím jsou dva rozstřikovače, anebo výkoná ruční tryska. K hadici je coulový plastový přívod dlouhý cca 25 metrů s několika koleny a pár téčkama. Poté co... celý příspěvek >
Jarní výsadba malin, 17.5.2011
Zasaďte a pořád zalévejte. Mě se chytaly i v parném létě.
Folie pod mulčovací kůru, 17.5.2011
Dejte tam protierozní síť Jutenon ECC a na ní kůru. Pomáhá to.
Rozvod vody po zahradě, 17.5.2011
Přežitý je pouze kapitalismus. :-) Jinak je všechno otázkou peněz. Já jsem spotřeboval při rozvodu vody asi 150 tvarovek a svařováním jsem ušetřil.
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 16.5.2011
Měl jsem namysli, že to není variátorová.
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 16.5.2011
U WB 536 Sb všude píšou převodovku 4 rychlostní a na videu mluví o šnekové.
Pískování nebo stěrkování betonem, 16.5.2011
2cm nikdo v reálu venku na zahradě nedodrží. Jestli desku spolehlivou tak bych volil 10cm.
Koupe hadice 3/4 na zahradu, 16.5.2011
Mám už šest roků zelenou hadici, zřejmě valmont, na zahradě. Pořád na sluníčku a pořád funguje. Jen se trochu vyšisovala barva a trochu změkla, ale jinak jí nic není. Ale je fakt, že ji mám pořád napojenou na čerpadlo s tlakovou nádobou, takže si... celý příspěvek >
Roundup, 16.5.2011
Jestli trochu foukalo, anebo jste stříkala hodně doširoka a létající kapičky postřiku dopadly v dostatečném množství na hrášek, tak ho to mohlo zničit. Příště raději pověste mezi záhony a keře plachtu co prodávají v supermarketech. Je to... celý příspěvek >
Po hnojeni mi vznikli na travniku vyrazne pasy, 16.5.2011
Pozor, aby Vám ještě navíc nevznikly takové úzké proužky po dalším hnojení. Kdyby ty proužky byly pravidelné, tak to může být zajímavé, ale když budou chvílemi tlustší a chvílemi tenčí anebo budou mizet, tak to bude hodně extravagantní.
Rozvod vody po zahradě, 16.5.2011
Šroubovací spojky jsou docela drahé, lepší je si to svařit. Svářečka stojí do stovky za den a není na tom co skazit. Tři pokusné sváry a pak už to jde samo.
A. zavlažování zeleniny - jakou nastavit vlhkost půdy, 16.5.2011
Děláme si automatické zavlažování zeleninových záhonů a jahod pomocí kapkové závlahy. Už mám všechno zjištěné kromě půdního čidla pro snímání vlhkosti. To se ale taky vyřeší, takže se bude zalévat vždycky, když vlhkost půdy v daném úseku klesne pod... celý příspěvek >
Bily povlak na angrestu, 15.5.2011
To by mohlo být padlí. Nám se za poslední tři roky začalo dělat i na rybízech, takže jsem začal stříkat chemií. Mrkněte třeba sem, a pak dejte do vyhledávání "padlí"
Pískování nebo stěrkování betonem, 15.5.2011
Jenže ty kamínky působením mrazu někdy povylézají a pak se nestačíte divit. Taky je plno kamínků, které vylezou už při hutnění, jsou těsně pod povrchem písku a vy je nevidíte. Když hutníte písek tak je dobré ho stříkat vodou, lépe se s ním pracuje.... celý příspěvek >
Pískování nebo stěrkování betonem, 15.5.2011
Dal bych raději 10cm písku. 5 je málo. A na to alespoň 2 vrstvy tlusté geotextilie. Sice to bude dražší a pracnější, ale vyhnete se případným defektům folie. Hodně lidí to šidí, dávají tenkou vrstvičku písku a jednu geotextilii a pak se diví že jim... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika