Příspěvky uživatele - flubertn

Traktor Cub Cadet XT2 PR95, 26.8.2019
No ale ked spojite vykonejsi motor s rovnakou sirkou zaberu ako ma slabsi motor tak dostanete celkovo silnejsi stroj ktory nebude knucat pri vyssiej trave. Uzavierka diferencoalu je na maly svah sice zbytocna, aj na moje 10° stupanie nie je potrebna.... celý příspěvek >
Traktor Cub Cadet XT2 PR95, 24.8.2019
K tomu staci povedat ze vsetky videa sa daju krasne najist na youtube. XT2 PR95, XT3 QR95 a aj 105.6 HD V2 cenovo ale od seba az tak daleko XT3 a T20 105.6 nemaju cca 400€ coz je pri ich cene cca 12%
Traktor Cub Cadet XT2 PR95, 24.8.2019
Bol tu jeden príspevok kde majitel vravel ze sa rozhoduje medzi Cub Cadet XT3 QR95 vs Solo by Alko T20-105.6 HD V2. Neviem kde zmizol alebo ho zmazal admin. V kazdom pripade To Solo by Alko som zvažoval aj ja zaujala ma prevodovka hydro-gear G700... celý příspěvek >
Supa malotraktor, 10.10.2014
Jarda veď presne to chcem. Maž zvlašť zažny podvozok a zvlašť rotavator a iba prehadzovať motor. Ale už mám doma nože na rotavator takže uvažujem iba nad kúpov samotnej prevodovky.
Supa malotraktor, 8.10.2014
Zdravim,  Mám stroj od SUPY prevodovka MTP 320 so 120mm spojkou. + príslušenstvo na prestavbu z malotraktora na rotavator. Strašne ma hnevá čas ktorý je potrebný na zhodenie kolies a všetkých závaží a namontovanie nožov rotavátora.... celý příspěvek >
Husqvarna LC 56, 29.5.2013
pozor, práve na predných kolieskach ložiská sú  Kolesá v ložiskách, predné/zadné Yes/No  - dokonca dvojité
Husqvarna LC 56, 25.5.2013
čo sa týka mulčovania je moja spokojnosť na max úrovni. Zbieranie posúdiť neviem nakolko môj kôš na trávu je ešte stále panic :-)
Prestavba kultivatoru, 24.5.2013
neni to zadné koleso nejaké mäkké? :-)
Husqvarna LC 56, 24.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň, štartovanie zvládne v poho aj manželka, ide to velmi lahko. Nasucho s tlačením nemám problém vôbec nie je tažké. Jediný zádrhel na ktorý som si už zvykol je cuvanie. po tom ako sa používa pohon kolies a vypneš a ostaneš stáť na mieste... celý příspěvek >
Nůž 56 cm do sekačky Floraself, 21.5.2013 Obsahuje fotku
foto
Husqvarna LC 56, 19.5.2013
Zdravím, Nie motor nie je slabý podla mňa kosačka kosí lepšie ako moja povodna, motor bol BS 190 cc a noz 51cm. skúsal som kosacku aj tlacit bez pouzitia pohonu a na vykone som rozdiel nepozoroval z toho vyvádzam záver ze pohon nemá velký vpliv na... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 15.5.2013
Ahoj, pokial ide o kosačku za nižšiu sumu jednoznačne by som v prvom rade riešil motor. Kosačka osadená čínskym motorom s velkými kolieskamy predsa nemoze byť lepsia ako kosačka s B&S pop Honda motorom napriek tomu ze bude mať lepsie... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 14.5.2013
pozeral si uz tu Husqvarna LC 56 AWD - motor honda a 4x4. vyska kosenia max 107,95 mm.  Ja osobne som si ju teraz kupil ale LC 56 (bez 4x4 - AWD) a zatial max spokojny. cena je okolo 750€. Mne sa podarila kupa bez 4x4 za 515€. pred tym som mal... celý příspěvek >
Husqvarna LC 56, 14.5.2013
Ahojte ma doma niekto Husqvarna LC 56?  Čo na ňu vravite? Zrejme už to neovplivni moju kupu nakolko ju už mám doma :-) ale aj tak sa o nej rad dozviem pre a proti. Zatial som s ňou kosil raz vlhku travu - mulčoval a vyzera to omnoho lepšie... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika