Příspěvky uživatele - Reniii

Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 8.4.2014
A Leycesterii, kde máte? Polostín nebo plné slunce? Také jsem četla že u nás obráží každý rok od kořenů... do jaké výšky vám doroste?
Pozná někdo rostlinku?, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Pozná někdo rostlinku? Koupila jsem cibulku asi před třemi lety jako bleduli. Zatím nekvetla, na jaře vyhodí listy cca 30cm, pak listy zatáhnou a je konec .
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 7.4.2014
Super , taky jsem byla překvapená když jsem si dnes těch poupat všimla, nemyslela jsem si že by hned kvetl. Moc se mě líbil na jedné vaší fotce
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 7.4.2014 Obsahuje fotku
To nejsou poupátka ? Jsem myslela že ano... nedalo mi to a vyfotila jsem je.
Jaro 2014, 7.4.2014
Děkuji, ty růžové jsou Angelique... vypadají jako růže
Jaro 2014, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Ještě moje dnešní tulipány...
Jaro 2014, 7.4.2014
No ta sedmikráska je kouzelná , vy jste ten zahradník přes mechy, že? To se pozná... máte to moc pěkně "vystajlovaný", zvlášt ta druhá fotka - pěkné.
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Paní Lído, sazaník a svídu už mám doma. Leycesterii snad o víkendu. Svída tedy přišla dost obožáček (za ty šílený peníze)- dvě větvičky a poupě. Naštěstí dobře roste i to poupě ale trochu pochybuji jestli je to ta, co jsem chtěla... no, má... celý příspěvek >
Jaro 2014, 7.4.2014
Hezké , ten žlutý tulipán... nevíte co je to za odrůdu? Je moc pěkný...
Včelky samotářky, 5.4.2014
Také jsem hledala a našla hodně "slunné a suché místo" ale i "Příbytky pro včely, případně další hmyz, je dobré podle informací ČSOP umístit na jižních stěnách tak, aby byly chráněny proti dešti a větru." Tak nevím, proč nejsou ty naše včelky na... celý příspěvek >
Včelky samotářky, 5.4.2014
Domeček máte hezký  ale možná to umístění na slunci není úplně ok. My máme včelky samotářky ve zděném plotě. Na severní zdi jsem viděla loni létat do velké škrvíry sršně. Za to jižní, kam slunce nesvítí a je porostlá břečtanem, tak to je ráj... celý příspěvek >
Jaro 2014, 4.4.2014 Obsahuje fotku
Dnes další jarní kytičky... největší radost mám z růžového modřence. Na druhý pokus konečně růžová
Mechová zahrádka, 3.4.2014
Hezké , mě se líbí ty bochánky vlevo dole... to udělá mech sám nebo obrůstá nějaký kámen?
Nemoc narcisů, 2.4.2014
To může mít více příčin... jaké mají stanoviště (slunce, polostín - ok)? Nejsou moc hluboko zasazené? Možná napadení narcisovou mouchou (se to jmenuje trochu jinak - nevím) která vyžere cibulku? Přehnojení dusíkem?
Kde seženu medvědí česnek?, 1.4.2014 Obsahuje fotku
49,- Kč je prd... jedno zásilkové zahradnictví nabízí "několik rostlin" za 118,-Kč Asi medvědí česnek začnu prodávat, nakopu v lese a do podzima je ze mě milionářka
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika