Příspěvky uživatele - MilP

Proč réva neobrůstá?, 5.5.2011
Zdravím, zajímalo by mě, jak Vám réva plodí? Zasadil jsem totiž letos 45 hlav (moštové a stolní) a jsem 430 m.n.m. Tak teď čekám co z toho bude. Jaké máte odrůdy? Když vidím některé fotky, tak mohu jen závidět. Nová réva lehce začíná rašit a... celý příspěvek >
Podélně prasklý tažeň, 22.4.2011
Dík za rady. Jinak jsem to rameno (za tažeň se omlouvám) nenařízl pro větší názornost) takhle to bylo. Asi to zkusím namazat nějakým štěpařským voskem, nebude to vysychat a snad se tam nedostanou houby. A jak Paľo radí, pokusím se vypěstovan... celý příspěvek >
Podélně prasklý tažeň, 22.4.2011 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, můžete mně poradit? Mám u pergoly několik hlav vína. A u jednoho tažně, který má cca 2 metry a je celkem pěkně vyzrálý (má asi 5 let) se na několika místech objevila podílná prasklina, poměrně dlouhá (až 30 cm) a taky hluboká (až na... celý příspěvek >
Kapková závlaha u révy, 2.3.2011
taky jsem si myslel, že vláha je pro révu důležitá, právě se mně nezdálo těch 7 litrů na rostlinu a týden. Myslel jsem si, že je potřeba révu intenzivněji zavlažovat. Nicméně díky za diskusi, asi si to rozmyslím, protože negativa zatím... celý příspěvek >
Kapková závlaha u révy, 1.3.2011
To já si ty svoje rostlinky obejdu rád. Ale pracovní povinnosti mě často zavádí pryč a právě pro tyto situace jsem si říkal, že by nebylo špatné tu závlahu nějak řešit. A taky jsem očekával větší výnosy. I když jak píšete, 7 litů na hlavu mně připadá... celý příspěvek >
Kapková závlaha u révy, 1.3.2011
Ahoj, chtěl bych nainstalovat kapkovou závlahu u cca 45 sazenic révy. Na trhu je celá řada systému, ale který je vhodný? Nevím právě kolik litrů závlahy denně by bylo dobré nastavit u každé sazenice. Pak taky chtěl bych zavlažovat samospádem z velké... celý příspěvek >
Postřiky, 18.2.2011
Zdravím všechny vinaře, můžete mně někdo poradit s postřiky révy. Mám několik hlav ve skleníku a dalších asi 20 mimo skleník. Ve skleníku starší, to venku je vloni sázené. Nevím kdy a jaké použít postřiky a zda je vůbec na tak mladé víno... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika