Příspěvky uživatele - roan74

Čím zaplnit dieru v strome, 7.4.2011
asi som to zle popísal, ale ten čap tam už nie je. Ten proste odhnil a zostala v strome len diera, ktorú som očistil do nahniteho dreva. Nad tu dieru som dal provizorine dosku, aby do nej nepršalo. Asi by to chelo foto, tak nejake skusim urobiť a... celý příspěvek >
Sazenice rajčat jdou do květu, 7.4.2011
ak mate parenisko alebo skleník vysoký aspon pol metra, môžete dať rajčata von už teraz. Ja už mam sadeničky vonku od minuleho tyzdna v parenisku a nerobi im to žiadny problem. Mrazy do -3 stupne v pohode zvládnu aj v parenisku (tam taká teplota... celý příspěvek >
Čím zaplnit dieru v strome, 7.4.2011
Chcem sa spýtať, čím by ste zaplnili diru (doslova) v strome jalone (nie je to sice dôležité ale je to golden delicious). Ide o dieru po zle orezanom konare na čap dlhy asi 6 cm, ktorý mal priemer cca 7-8 cm a porokoch uhnil a zostala po nom diera... celý příspěvek >
Stromy a mravenci, 28.3.2011
Dobrý den, rád by som nadviazal na toto staršie vlákno o lepových pásoch na kmeň stromu. Bol som kupovať chemstop a v predajni mi pánko povedal, že natretie kmeňa stromu chemstop-om, alebo lepovým pásom spôsobí za 4-5 rokov zlomenie kmeňa stromu v... celý příspěvek >
Čo je to za slivku?, 10.2.2011
oblasť západné slovensko (Hlohovec) cca 100 mnm.
Čo je to za slivku?, 10.2.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Aká slivka mi to rastie v záhrade? Slivku som kúpil spolu s nehnutelnostou a neviem čo je zač. Dozrieva neskoro, až koncom septembra, má výbornú sladkú chuť, plody su stredne veľké a včely a osy ich milujú .
Aká je to odroda, 10.2.2011
Skúsim pohľadať ešte nejaké foto z minulého roka, ale rozkrojené určite nemám. To je dobrý nápad. Tak počkám ešte do jesene . Ďakujem za radu.
Aká je to odroda, 10.2.2011
Ďakujem za reakciu, na strupovitost (chrastavitost) je dost odolná. Minulý rok som našiel možno dva-tri listy napadnuté chrastavitostou, pričom vedľa je posadený golden delicious a ten som musel pravidelne ošetrovať a aj tak mu možno 20% listov... celý příspěvek >
Aká je to odroda, 10.2.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Aká odroda je na obrázku? Jabloň som kúpil spolu s nehnuteľnosťou a neviem o akú odrodu ide. Je to zimná jabloň, keďže jablká dozrievajú v októbri, minulý rok dokonca až začiatkom novembra. Dužina je biela, šťavnatá, sladko-kyslá,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika