Příspěvky uživatele - Majus

Rajčata 2023, 28.3.2023
Moc děkuji, některé se vzpamatovaly přes noc. Tak jestli se budou dál dobře vyvíjet a prokoření, tak to snad bude dobré. Pro jistotu jsem vysela ještě další, ale ty budou mít časový skluz, tak uvidím.
Rajčata 2023, 27.3.2023
Zdravím odborníky, když mi uvadly 10denní sazeničky rajčat - divoká a cherry. Pokud to některá dají a vzchopí se, může to zavadnutí mít vliv na jejich budoucí růstový potenciál? Nebo pokud to dají, tak je mohu bez obav dopěstovat? Stejný dotaz platí... celý příspěvek >
Čím budete ošetřovat vinnou révu v příštím roce, 16.6.2022
Dobrý den, asi blbý dotaz, ale když stříkáte dvěma přípravky, mícháte to nebo po sobě s odstupem? Děkuji.
Kadeřavost broskvoně 2022, 2.4.2022
Děkuji všem za reakce. Champion tu mam. Je z pozdniho postriku medi nejake jine riziko nez ze to nebude fungovat? Treba spaleni listu nebo neco podobneho? Pokud ne, mohu to zkusit.
Kadeřavost broskvoně 2022, 2.4.2022
Děkuji, zkusím co seženu a nechám jen málo plodů.
Kadeřavost broskvoně 2022, 2.4.2022
Dobrý den, byli jsme delsi dobu mimo, prijeli jsme a broskvon uz nakveta, jeste nekvete uplne, ale je pozde. Co se da jeste delat? Cetla jsem tu doporuceni na Thiram, ale vypada, ze se uz neprodava. Dekuji.
Réva - plíseň?, 17.7.2021 Obsahuje fotku
Zdravím, našla jsem na révě šedavé povlaky. Neříkala jsem ničím. Dá se něco dělat? Má smysl napadené hrozny ostříhat a zbytek postříkat? Předpokládám, že ty napadené už zachránit nepůjdou? Napadení není na celé rostlině. Loni to bylo pohodě. Díky.
Řez nových rostlin révy, 2.3.2021
Děkuji všem za rady. Každým rokem se učím.
Řez nových rostlin révy, 1.3.2021
Mám tu 7 hlav (každá jiná odrůda) a jen jedna má takovéto tmavé, široké a drolící se středy. Ten vnitřek je měkký a dá se snadno vydloubnout. Ostatní hlavy mají větvičky na řezu středy s hnědým středem, který je v průměru menší a je pevný. Tato hlava... celý příspěvek >
Řez nových rostlin révy, 1.3.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám loňské letorosty na řezu takhle shnilé. Mám je řezat až do předloňského, zdravého dřeva a připravit se o úrodu nebo mohu ponechat tohle se 2 očky? Řežu na vertiko. Co za chorobu to je? I letorosty vypadají po obvodu plesnivě flekaté.... celý příspěvek >
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 22.6.2020
Dekuji vsem za rady, nechám pahýl do přístího jara a využiji ho nyní k vyvázání. Říkám si, jestli se na něm neprobudí příští rok nějaké spící pupeny? Herbicidy nepoužívám, pod stromy udržuji metrové bezplevelné kolo ručně :-)
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 22.6.2020
Ty pneumatiky tam jsou proto, ze jsem stromek sazela na kopeček, tak aby se mi neodplavovala zemina pri zalevani. Stromek si jeste sedne. Kopali jsme poctivou diru 80 cm hlubokou a metr prumer. Pocitam, ze je pristi rok odstranim. 
Meruňka - choroba, 22.6.2020
Rána byla ošetřena štěpařským voskem, popraskal... Co znamená silná stran dusíku?
Meruňka - choroba, 22.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, odřízla jsem nakonec na začátku kveteni. Na radu souseda jsem to urizla nad novou rasici vetvickou, ze pry zesili a nahradi vetev. Nejsem si tim ale jista, pahyl vypada takto a i z kury jde klejotok. Premyslim zda seriznout nyní na vetevni... celý příspěvek >
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 22.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak vyšší očka nevyrazily, mám tam dvě vetve odspoda, kdy mám odříznout ten původní kminek a kdy zastipnout vršek? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika