Příspěvky uživatele - ZdeňkaT.

Modrá skalice a réva, 24.4.2015
Údajně se používá modrá skalice proti perenospoře révy. Ano? a jak?
Přesazování dvouletých sazenic révy, 19.3.2015
Který termín pro přesazení dvou-tříletých sazenic je nejvhodnější? Jaro-květen-podzim? Děkuji.
Fíkovník, 14.10.2014
Fíkovník mám ve skleníku třetím rokem a jsem na tom naprosto stejně, škoda letošního srpna, jinak by to asi dozrálo. No vydržme, třeba. Na zimu jsem přikrývala netkanou textilí, ale dopadlo to stejně, výhony zmrzly.
Měli jste letos americké padlí?, 20.7.2014
Kyselý je u mne Kameniar, který jsem koupila na doporučení nějaké dobráka ze zdejších stránek... Skutečně skvělé chuti je velice raný, červený,  polský Niesluchowski,  chutí připomíná starou Šolcovu naději. Velké bobule, slupka akorát,... celý příspěvek >
Střih rododendronů, azalek, 6.6.2014
Děkuji všem za reakci. ZT
Střih rododendronů, azalek, 1.6.2014
Máte zkušenost se střihem rododendronů, azalek? Může se dělat střih do starého dřeva? 
Houbová choroba tújí, 9.5.2014
ale kdeže spálené, granule byly rozhozené ke kořenům. Podle mne jde o houbovou chorobu - vrchní strana větviček hnědne, zkouším použít Talent. Ale dík za reakci,  i tomu pánovi, kdo mi poslal zprávu na soukromý e-mail.  
Choroba viniča - pomoc, 8.5.2014
... a Karate se na vlnovníka použít nedá?
Houbová choroba tújí, 7.5.2014
Plot z tůjí mám vc jak 10 let, do loňska bez problémů. Po letošním sestřihu jsem zjistila velké prosýchání uvnitř keřů, použila jsem proto hořkou sůl a Cererit - obojí posyp do půdy, včera jsem ale viděla, jak zelené větvičky ve velkém hnědnou a... celý příspěvek >
Kumulus - padlí broskví, 7.4.2014
... a pokud fungue u broskví, je ho možné použít i u třešně proti propadu malých plůdků? Fungoval Rowral...
Kumulus - padlí broskví, 7.4.2014
Máte výsledky s použitím Kumulusu na padlí plodů broskvoně? V návodu není uvedeno, k d y se má stříkat - před, do, nebo po odkvětu? Je to sirnatý prostředek, tak se docela bojím spálení... Děkuji za odpověď.
Mrazík, 17.5.2011 Obsahuje fotku
a takhle to vypadalo po odkrytí textilie
Mrazík, 17.5.2011 Obsahuje fotku
Valašsko 450 m - třetí noc bylo    -7 stupňů, soused chtěl stromy stříkat, ale voda v hadici zmrzla. Přikryla jsem réví netkanou textilií - Bianca na kůlně vydržela,  - kůlna zřejmě působila jako akumulátor tepla, byť nepřikrytý... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 25.3.2011
Podle Mirkova vzoru jsem střihla vršek jedné papriky a namočila do práškového stimulátoru - je to asi 5 dnů, paprika drží, ale "nehýbe" se. Taky jsem koupila tekutý stimulátor na semena. Protože se mi sešlo víc balíčků oné zde proslavené... celý příspěvek >
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 25.3.2011
S tím otevřením střechy mně to už taky napadlo - kvůli vláze, ale taky proto, že při jarním tání a následném mrznutí podtečou skla a prasknou, ale jinak mám stejnou zkušenost - při shazování sněhu se podaří sklo rozbít. Jenom jsem to nějak nestihla,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika