Příspěvky uživatele - harp

„Tepelné čerpadlo“, 18.4.2012
Dobrý den, způsob vytápění tlející trávou používám proti jarním mrazíku při vynesení rajčenky s asi osmdesátikilovým květináčem ven. Přes rostlinu přehodím velký pytel, a na květináč naskládám dva, tři pytle s čerstve posekanou trávou. Zatím funguje... celý příspěvek >
„Tepelné čerpadlo“, 16.4.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, snažím se u domu vybudovat zimoviště citrusů, a jiných subtropických rostlin. Ze třech stran přiléhá k domu, a čtvrou stranu bude z půlky tvořit 12 cm zed na které bude z vnějšu dvoucentimetrový soklový polystyren, a zevnitř... celý příspěvek >
Čím zamaskovať starý cihlový plot od suseda?, 13.11.2010
Zdravím, záleží taky co všechno od toho maskování očekáváte, jestli jen zakrytí zdi, nebo v lepším případě i užitek :-) Být na Vašem místě, tak si pohraju s nějakou konstrukcí a vysadím tam kivi nebo révu. Velice efektně vypadá bambus. Celou zimu si... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 1.11.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, banánovníky pěstuju již spoustu let, díky špatnému zimování jsem jej vždy na podzim u země uřezal a nechal na jaře vyrůst nový. Před dvěma léty (po změně místa radiátoru) se naskytla možnost zimovat ho na světle v obýváku, kde se mu celkem... celý příspěvek >
Mazání el. pily Narex, 31.10.2010
Přesněji je to Narex EPR 40 D-C. Olejové čerpadlo (pozice 37) jsem nikdy neměnil. Přiznávám že by mě ani nenapadlo, že se na tom kousku oceli a plastu (teflonu?) mohlo něco zkazit. Vypadá naprosto v pořádku, čisté, neporušené. nejspíš budu muset... celý příspěvek >
Mazání el. pily Narex, 31.10.2010
Zdravím, Již asi pět let používám na běžné krácení dřeva na topení el. pilu Narex, délka lišty 40 cm. Poslední cca rok pila odmítá vydat liště kapku oleje, i když všechny cesty jsou v pořádku a volné. Byla mnohokrát rozebrána do posledního... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika