Příspěvky uživatele - lenkak

Prunus cistena - okrasná slivoň, 7.8.2018 Obsahuje fotku
Prosím o radu.U několikaletého stromku okrasné slivoně přímo u kmínku začal již vloni růst šlahoun, který se pod zemí čile na mnoha místech odnožuje a rozrůstá se i několik metrů od stromku.Když se poseká zahrada, po čase se rostlina opět ukáže, je... celý příspěvek >
Světlání nových lístků u plnokvětých převislých muškátů, 15.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den.Prosím, napadá vás, proč mi světlají mladé nové listy pouze ve 4 truhlících plnokvětých převislých muškátů (viz. foto, zdravé listy "flekaté" od pylové kalamity), když zbytek-10 dalších truhlíků na rodinném domě je v pořádku?Mám každý rok... celý příspěvek >
Zachráním smrk ještě nějak prosím?, 27.2.2017
Děkuji za rady a názory. Samozřejmě vím, že nejjednodušší je zlikvidovat a koupit nový, když jsem se na přesazení stromku vykašlala.  Nicméně teď odpoledne jsem smrček ostřihla a přesadila, třeba se vzpamatuje a ujme (byla bych ráda). ... celý příspěvek >
Zachráním smrk ještě nějak prosím?, 23.2.2017 Obsahuje fotku
Poradíte, jestli mohu ještě smrček nějak zachránit prosím? Mrzí mne, že jsem jej nezasadila a nechala přes zimu v kontejneru. Předem děkuji.
Prosím o určení keře, 10.6.2015
Děkuji, zkusím dle Vaší rady. Lenka.
Prosím o určení keře, 7.6.2015
Děkuji za rychlé info. Keř dle názvu od Vás jsem již našla na netu. Pěkný den, Lenka.
Rhododendron trápí lišejník - co s tím?, 10.5.2015
Dobrý večer, děkuji za reakci. Lišejník se objevil až v tomto roce, v minulých letech na keři nebyl. Pokud rhododendronu opravdu nijak nevadí to, že je lišejníkem téměř celý obalený, nebudu jej tedy řešit. Děkuji, Lenka.
Rhododendron trápí lišejník - co s tím?, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Na zahradě mám rhododendron, který je poměrně dost porostlý lišejníkem Terčovkou bublinatou. Poradíte mi prosím, co je špatně? Přečetla jsem si o tomto lišejníku to nejzákladnější, nicméně netuším, jak rhododendronu pomoci.... celý příspěvek >
Šedé skvrny na muškátech, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Dobré dopoledne. Poradíte mi prosím, proč se mi objevily šedé skvrny na malých převislých plnokvětých muškátech? Zachráním je ještě? Mívám je každý rok a bez problémů, ale letos je něco špatně. Přikládám pár fotek a předem děkuji za radu.Lenka.
Prosím o identifikaci, 5.8.2013
HONZA :  To jsem ale...  No jasně, že mi to nedocvaklo.Ale stejně je obyčejná vrba velmi dekorativní.Díky za "nakopnutí", Lenka.
Prosím o identifikaci, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Prosím, jak se tento keř - strom jmenuje? Roste různě - u potoků či u silnic, na krajích lesa, viděla jsem jej ale i před nebo přímo v zahradě.Tento je z okraje pole. Líbí se mi - i když je to zřejmě  "plevel". Předem děkuji za pomoc s... celý příspěvek >
Pomůžete s identifikací prosím?, 4.8.2013
Děkuji za rychlou "noční" odpověď. Když si malá rostlinku zasadila a rostlo to, je pravda, že jsem jí řekla, že to vypadá trochu jako okurka, ale ty květy už pak byly pro mne neznámé.Mějte se hezky, Lenka.
Pomůžete s identifikací prosím?, 4.8.2013 Obsahuje fotku
Dcera našla někdy před prázdninami v trávě na zahradě malinkatou rostlinku.Vydloubla a zasadila si ji.Takto to vyrostlo a rostlina se vesele pne směrem k sousedům.Nevíte prosím někdo, co to je?Děkuji, Lenka.
Prosím o identifikaci, 30.5.2013 Obsahuje fotku
Prosím o přesnější identifikaci - je to pravděpodobně bobkovišeň (tedy myslím si to), ale jaká? Předem velmi děkuji za odpověď, Lenka.
Prosím, pomůžete mi s identifikací?, 19.8.2011
Děkuji za rychlou reakci. Takže "zlatý déšť"? Takto bez typ. kvítků jsem jej vůbec nepoznala. Je pravda, že po názvu keře pátrám až nyní v době prázdnin a zmiňovaný "zlatý déšť" kvete brzy na jaře. Našla jsem několik rostlin z rodu Forsythia... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika