Příspěvky uživatele - radovan rbk

Vyžrate puky na jabloni, 12.4.2017
Dakujem za vase nazory. Vtaci to niesu, zver tiez nie, kvetovku jablonovu poznam takze tiez nie, najviac sa to podoba na kvetovku hruskovu (pucik je vyzraty a husenice tam niet) len neviem ci moze napadat aj jablone??? Jedna dvojrocna jablon ma uz... celý příspěvek >
Vyžrate puky na jabloni, 11.4.2017
Dakujem za odpovede ale vtaci to isto niesu a husenicu alebo pavucinu som tam nenasiel. Je daky biopripravok cim by som to mohol postriekat?
Vyžrate puky na jabloni, 10.4.2017
Zdravim. Co nam "navrtalo" a vyzralo stred pucika na mladej jabloni. Dakujem.
Drien neplodi, 24.5.2016
Dobry den. Potrebuje drien macrocarpa opelovaca? Mame ho uz 3 roky ma 170cm stale pekne zakvitol ale neplodi:(
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 24.4.2016 Obsahuje fotku
Zdravim. Je toto obalovac? Co ho poziera a ako sa ho biologicky zbavit. Dakujem.
Semenacky - presazeni, 27.4.2015
Zdravim. Preco sa ma zastrihnut hlavny koren?
Roztoč hruškový?, 13.4.2015
Zdravim. V akom pomere treba sulku nariedit? Dakujem.
Hryzec, 13.4.2015
Skuste dat do pasce koren z pupavy.
Opora pre jablon, 20.9.2014
Skuste agatove koly.
Skvoři, 5.9.2014
Obavam sa ze mne to robi skodca. Na vyhonkoch vidno ako ho nieco dookola ohryzlo asi z neho salo stavu. Tie ktore su ohryzene len do polovice sa zahoja a rastu dalej.
Skvoři, 4.9.2014 Obsahuje fotku
Ak to neni skor, co mi takto likviduje vyhonky?
Skvoři, 3.9.2014
Zdravim. Mozu skori uplne ocvakat mlade vyhonky na jabloniach? Dakujem.
Neujali sa všetky vrúble, 23.2.2014
Zdravim. Keby sa ta marhula silno zostrihala nezavalovala by sa ta rana rychlejsie?
Vystava ovocia Žilina, 2.1.2014
Jablko "zlaty rubin" je bohemia gold?
Jabloň Goldstar a Aneta, 1.1.2014
Ja ich mam v jednom strome zastepenich len zopar a furt pri reze mam dilemu ktoru odrodu mam nechat a ktoru skratit
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika