Příspěvky uživatele - miroslav23

Fľakatý trávnik, 5.6.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, potreboval by som radu, mame 2 roky starý, kobercový trávnik, má strašne vela miest silnejšej aj slabšej zelenej farby/flaky/,na jar bol aj hnojený s vozíkom.  Máte niekto radu čo s tým?
Malé jahody, 26.5.2012
Dobrý deň, mame druhý rok jahody a tento rok majú strasne vela kvetov a plodov, ale problém je ten že sú strašne maličké. Jahodníkyj sme aj hnojili a plody malé. Myslíte, že ešte môžem pohnojiť ku koreňom a tak pomoct s dozrievaním plodov?
Huba na novom trávniku, 9.8.2011
sú tu stále, nechávam to tak, kosackou ich 2x do týzdna dam dole, uvidim ako dalej na jesen, ci ich nebude este viac
Huba na novom trávniku, 3.7.2011
tak uvidim, skusim menej zavlazovat
Huba na novom trávniku, 2.7.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, mám novo položený trávnik a objavili sa mi tam huby, neviete čo sú to zač a ako ich zničiť. Ďakujem.
Čerešňa bez listov, 13.5.2011
Hmmm, tak nikto neporadí či tú čerešnu vykopať alebo ešte nechať? Opakujem začali rašiť lístky, ale len dole pri zemi.
Čerešňa bez listov, 10.5.2011
Zdravím, mam novu čerešnu nasadenú na jeseň, doposial na konároch žiadne pučiky nezakvitli, len úplne dole, skoro pri zemi vyrašili lístky.Čo s tým? Poradte, nie je to už stratené.
Orez nových pučikov, 30.4.2011
Dobry den, chcem sa spytat ci mam orezavat priebezne nové pučiky na stromčekoch, ktore su na kmienku, kde nebude koruna. Alebo to zatial nechat tak? Dakujem.
Prvý rez, 1.4.2011
Ano, takto ako vidíte bol kúpený v škôlke, sadil som ho na jeseň.
Prvý rez, 31.3.2011 Obsahuje fotku
p.Jozef myslíte to spodné patro vetvičiek u stromu č.1, ostrihať ich úplne na kmeň? Ešte prikladám foto nektarinky, vyzerá ako metla, skúste ešte raz poradiť či teraz a ako rezať.Ďakujem.Miroslav.
1. rez tejto čerešne, 29.3.2011
Pardon, samozrejme st.julien je slivka.Je to ale na 100% čerešňa. Zároveň ďakujem za rady, podľa toho to určite zvládnem.
1. rez tejto čerešne, 28.3.2011
Ďakujem za radu, sadil som ich na jeseń, mení sa niečo týmto?Teda rezať?
Rez hrušky, 27.3.2011 Obsahuje fotku
Aj tu by som potreboval poradiť, nakresliť rez. Ďakujem
1. rez tejto čerešne, 27.3.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, prikladám aj foto čerešne, Môžete poradiť ako rezať? Je čas na to už? Podpník St julien.
1. rez slivky, 27.3.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, prikladám foto slivky, ktorú by som chcel teraz rezať.Poradte ako, je na to termín teraz?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika