Příspěvky uživatele - VVH

Stonožka?, 17.2.2011 Obsahuje fotku
dobrý den, při přesazování palmy z dovozu jsme v pudě našel několik "stonožek-mnohonožek-housenek"...můžete mi poradit o co se jedná a zda to škodí rostilnám - připadně jak to zahubit.Děkuji
Archontophoenix alexandrae, 23.11.2010
ja jsem prozmenu z vychodnich cech..takze s nakupy to mam podobne... nebojim se tak poskozeni pri proprani hliny ale spis pri tom "rozpletani" korenu tech tri palmicek... ale zkusim... na jare muzu dat vedet jak to dopadlo... jestli... celý příspěvek >
Archontophoenix alexandrae, 22.11.2010
mam to doma, v zimovisti mam ty ostatni co potrebuji chlad... tahle zvlada pokojovou teplotu s vlhkym vzduchem v poho...  Mam strach ze ikdyz properu vsechnu hlinu ze budou ty koreny stejne hrozne zapletene... v obchode mi tvrdili ze vydrzi ta... celý příspěvek >
Archontophoenix alexandrae, 22.11.2010
zdravim, kdyz rikate rozsadit tak predpokladam ze to nechat na jaro - nebo myslite ze muzu klidne ted? Koreny se docela hodne derou tim puvodnim plastovym kvetinacem-v nem jsou tri. Dve mensi a jedna silnejsi..
Archontophoenix alexandrae, 21.11.2010
dobry den, koupil jsem si tuto palmu. V květinači jsou tři a tak bych se rad zeptal jestli si nejak nebrání v růstu. Jestli by nebylo lepši dvě rozsadit - pokud to jde (nechci ale abych je nahodou nezahubil všechny), nebo jestli nemám dvě odstřihnout... celý příspěvek >
Odnoze palmy, 18.10.2010
Dobry den, dekuji za odpoved. Jeste mam jeden dotaz. Tech odnozi tam je nekolik - nevysiluji prilis rostlinu? nebylo by lepsi je odstranit..pripadne nechat jen jednu odnoz?
Odnoze palmy, 12.10.2010 Obsahuje fotku
 Dobry den, dostal jsem palmicku (nevim zda to je cykas) a ma po obvodu nekolik mensich listku - da se tak rozmnozit? Mužete mi doporucit postup? dekuji
Jak zapínat a vypínat zahradní osvětlení, 6.10.2010
jeste k tomu co jsem psal - pokud bude na jedne strane zahrady cidlo - uprostred svetlo a na druhe vypinac... tak pokud zapnu vypinac tak se svetlo rozsviti na dobu nastavenou u cidla?
Jak zapínat a vypínat zahradní osvětlení, 6.10.2010
Dobry den, rad bych se zeptal jak byste rešili zapínání-vypínání zahradního osvětlení. Mám vypínač na domě, světlo uprostřed cesty a na bráně vývod na další vypínač nebo senzor. Nejlépe by mi vyhovovalo když bych mohl na sloupek brány (vzdalen 25m... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika