Příspěvky uživatele - vemak

Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 16.2.2016
minulý rok som okrem iných odrôd pestoval hladkú partenokarpickú odrodu Carinu F1, krásne rovné uhorky, veľká úroda aj odolnosť voči chorobám.
Rajčata 2016, 15.2.2016
Pekný deň, moje odrody na r. 2016, pestované vonku, 150mnm, bez postreku: -Riesentraube, domíňam semená, ale na r. 2017 skusím niečo iné, rýchlo   mäkli a potom opadávali -Gold Krone, detto -Sl. Devočka, nejak mi v r.15 praskali... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 3.8.2015
Žiaľ toho roku, mojou chybou KBX nemám, a preto ma príjemne prekvapil chuťou Goliat. Po výborných no málo rajčinových devoček, krone, berry... sme si včera pri večeri zo ženou povedali konečne RAJČINA.
Odštavňovač na rajčata, 7.4.2015
Pokiaľ Vám to financie dovoľujú nad tým ručným ani nerozmýšlajte. Dostal som ho ako darček a jeho výhoda je len jeho odolnosť - po 30m lete sa nerozpadol. Narobený, špinavá kuchyňa, a výsledok po hodine práce 3L štavy v myske a 2L na stole.
Spirála na rajčata a okurky, 9.3.2015
k spodnej časti špirál som privaril asi 1,2m dlhý roxor s priemerom 2cm. Takže je cca 1m v zemi a 2m nad zemou. Neohne ich ani hurikán, jediný problém- po sezóne je to fuška ich vybrať.
Rajčata pro sezónu 2015, 29.1.2015
"Rajče divoké žluté" som pestoval, ale ani neviem prečo som si žiadne semená nenechal. Rástlo do výšky asi 2,5 metra do šírky 2m ako "divé" mohutne. aj keď sa zlomilo zas rástlo, aj bez postreku rástlo a rástlo aj keď už mrzlo furt na ňom boli plody.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 10.1.2015
Pripojím aj ja môj stručný subjektívny názor- pestované vonku bez postreku v roku 2014 čiže dosť daždivom, pri Trnave nadm. v. 130m: *sl.devočka- chuťovo veľmi dobré, praskali- dám šancu aj toho roku *black cherry- chuťovo priemerné, veľmi... celý příspěvek >
Okurky nakladáčky pěstování na textílii, 6.5.2014
nič lepšie ani nieje /pre mňa/, pod foliu kvapkovú závlahu a uhorky pestovať na sieti- menej zohýbania, nie sú vo vlchku a menej plesnivejú. ja kôly deťom ktoré si ich trhajú priamo s kríka ničím nestriekam.
Choroba viniča - pomoc, 6.5.2014 Obsahuje fotku
Pekný večer všetkým, prosím Vás pomôžte mi s určením choroby na viniči odr. Anastasija a čiastočne Nadežnyj, vrch listu je skučeravení - fialový, spodok biele povlaky. Žiadnych škodcov voľným okom som nenašieľ, ostatné odrody v tesnej blískosti bez... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 19.1.2014
od estoncov mi za 7 dní od zaplatenia prišlo: 100 pudov, nastja sladká, sladkaja devočka, čudo sveta, kiš miš krásny, ikra oranžová, black cherry. Budem priesady pestovať prvý krát, takže asi vysadím všetky samená z obavy či sa mi vôbec niečo vzíde,... celý příspěvek >
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 24.7.2012
žiaľ toto fórum som našiel neskoro, marlhule sme pred 2 dňami dojedli, takže foto nepriložím, toho roku som mal na CLARINE prvý krát asi 30 plodov (cca 30som odtrhol malinké), mám ju nasadenú 3roky. Prvé dva roky som myslel že jej niečo vadí, lebo... celý příspěvek >
Choroba jedle kórejskej?, 17.9.2010 Obsahuje fotku
Vie mi niekto poradiť čo napadlo moju jedličku? Mám ju vysadenú 2r. a teraz zo šišiek začalo niečo vytekať- ako živica, a nešiel som aj také drobné piliny ako od červotoča. Na pni ani ihličkách som nič nenašiel.Dá sa to niečim postriekať? ďakujem
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika