Příspěvky uživatele - TomikV

Zkušenosti s filtračními kuličkami, 13.5.2019
Filtrační kuličky jsem loni v pulce sezony dal do filtrace misto pisku. Hlavni duvod byl, ze se mi v bazenu na dne usazoval prach a pisek nebyl schopny je zachytit a vyfiltrovat. Co jsem si zjistoval, tak castice prachu ma velikost kolem 10 μm,... celý příspěvek >
Lištová sekačka - zkušenosti, 24.5.2012
Jestli muzu taky pridat zkusenost, mam Teru s listovou sekackou, stari bezmala 30 let. Sekani travy vysoke cca 50cm je docela v pohode, trava pada za kosu a bocni kryty ji lehce odhrnuji od kraju. Pokud je ale trava vysoka, prerostla a husta, tak je... celý příspěvek >
Je Heureka objektivní?, 25.3.2012
Osobne si myslim, ze nektere recenze z Heureky nejsou spatne, ale je to potreba brat s rezervou. Musime si uvedomit, ze je to internet a pomerne anonymni, kde si muze kazdy psat co chce. Co u jednoho vyrobku jednomu uzivateli nevadi muze druhemu... celý příspěvek >
Elektrocentrála, 19.8.2011
Jaka je vhodna regulace napeti nevim, ale mohu pridat moji zkusenost s nasi elektrocentralou. Je to elektrocentrala vyrobena zrejme v Cine, prodava se to temer vsude, cena kolem 6000,- Kc. Dulezity pro nas bylo, aby mela i zasuvku na 380V. Tento... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar PM-4600 S, 6.7.2011
Taky jsem mel tuhle sekacku jako jednu z favoritu. Bohuzel nakonec vyhrala moje financni siruace a ja koupil Castelgarden z druhe ruky. Vubec toho nelituji ma to motor Honda GCV 160, zaber 53. Ale abych se vratil k tomu co chci napsat, spoustu lidi... celý příspěvek >
Aké čerpadlo na vodu z potoka, 24.4.2011
Tak to mate slusny potok :-) Hodne zalezi co si pod pojmem zalevat zahradu predstavite, zalezi jak daleko od zdroje budete zalevat, jaka intenzita, postrikovace, jak tam navedete elektriku a podobne. Ja mam na takove kontrukci cerpadlo Sigma s... celý příspěvek >
Pomoc při výběru benzínového plotostřihu, 18.4.2011
Mam druhym rokem plotostrich Homelite HHT 2655 a maximalni spokojenost. Pouzivam ho taky jen kolem domu pro upravu stromku. Rovnez stejny nazor mam o koupi profi strihu za deset tisic, pro moje vyuziti zbytecny luxus. Kdyz jsem si ho porizoval, tak... celý příspěvek >
Sekačka Stiga vs Dolmar, 6.2.2011
O sekackach Stiga je tu v diskuzich pomerne hodne napsano, staci pohledat. Pro Dolmara by hovorila hlavne cena, stejne tak pro Hecht. Se sberem vlhke travy je to tezke, jednomu to sbira, druhemu ne. Takze jsem Vam asi moc neporadil.
Sekačka na trávu - jakou?, 26.10.2010
Sekacky Honda jsou jak je znamo spickou trhu, taky tomu ale odpovida cena. Pokud chcete srovnavat stroje musite mit stejnou cenovou hladinu, jinak se to porovnavat neda. Tahle sekacka od Hondy je zase o neco drazsi a oproti Yardu a nema treba... celý příspěvek >
Sekačka na trávu - jakou?, 26.10.2010
MTD je tak trochu chudy pribuzny Yard-mana, oboje je jeden vyrobce, ale rozdilne kvality. Hovori o tom i poskynuta zaruka. V diskuzich se o tom da neco najit. Pokud mate dostatek penez asi bych uprednostnil Yarda, ten motor je dobrej, rozvody DOV,... celý příspěvek >
Sekačka na trávu - jakou?, 23.10.2010
To hodne zalezi jak jste narocny zakaznik a kolik chcete do sekacky investovat. Pojezd ma byt jednorychlostni nebo vice rychlosti? Vsichni zde vychvaluji hlavne sekacky Honda nebo Stiga. Zrejme jsou dobre o tom neni pochyb, ale existuji i jine znacky... celý příspěvek >
Zazimování čerpadla, 16.10.2010
Resim ten samy problem, ale jedna se mi o cerpadlo na zavlahu Sigma - dvouclanek. Pred pad dny jsem ho ze zahrady uklidil do kulny a vypustil z neho vodu. Melo by se na zimu jeste nejak osetrit. Nerad bych, aby jsem na jare mel problem s funkcnosti.... celý příspěvek >
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 16.10.2010
Co se tyce skladovani stroju s B&S motory tak vyrobce o tom neco pise muzete si precist na briggsandstratton.com je to cesky. Jinak co mam zkusenosti s 2T motory tak vse vyjet a nechat az to samo chcipne. Na jare dat novou svicku, novy benzin... celý příspěvek >
Motorové nůžky na živý plot, 14.10.2010
Nedavno jsem toto resil taky, po porade s prodejcem jsem nakonec koupil Homelite HHT 2655. Zatim jsem strihal jenom jednou a naprosta spokojenost. Prodavac rikal, ze Homelite ma o neco lepsi utlumeni vibrace od motoru, ale ja si mylim, ze to bude asi... celý příspěvek >
Kosacka Dolmar, 26.9.2010
Skoda jen, ze zakladatele tohoto vlakna (i jinych) sem nenapisou jak se rozhodli a co koupili a hlavne zkusenosti a prvni dojmy. Takhle to trochu postrada smysl.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika