Příspěvky uživatele - slamos1

Jahody na brazdu nebo na rovinu, 1.7.2021
Zdravim a prosím zkušené pěstitele o radu, v léte chci osazet plochu cca 150metru čtverečních jahodami a rozhoduji se zda je zasázet na rovinu nebo na brazdy, předem dekuji za užitečné rady a zkušenosti.
Kvas Lepotice a hrušky, 24.8.2020
Dobrý den, prosim o radu, mám na zahrade dva stromy pološvestky Čačanská Lepotica a hrušky Konference, obojiho je málo a tak uvažuji zkusit udelat smesný kvas, prosím je to možné to tak udelat? dekuji.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Určite tam voda není, nádrž vyjíždím do menta a jezdím na 98, vodou to není, spíš mi připada že s poklesem teplot to proste nejde.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Dobrý den, prosím o radu, dnes jsem potřeboval převest dřevo a moje Vari Honda 190 nenastartovala, bylo -3, dal jsem ji do tepleho sklepa a po hodine bežela normálne, je prosím nejaký fígl jak startovat v mrazu?U Z 25k dávám přečíst noviny ale tady... celý příspěvek >
Hloubka kořenu u Thují, 6.8.2019
Zdravím a prosím o radu, mám před domem plot z 20 letých thují a bohužel je pod nimi el. kábel, nyní mám obavy abych se nedostal do potíží a chci Thuje vykopat.Má nekdo představu jak hluboko Thuje koření? Dekuji předem.
Jíva - množení, 5.3.2019
oba poslední nápady jsou vynikající, dekuji.
Jíva - množení, 5.3.2019
Me jde o Jívu obecnou, kvete ted v tomto období, že zakoření vrba z každe haluze vim už od detství.
Jíva - množení, 5.3.2019
Tak jsem to vlákno prošel a opravdu Jívu nelze množit řízkováním.
Jíva - množení, 5.3.2019
Dekuji ale opravdu všude čtu že Jíva obecná nelze množit řízky a opravdu mi jde o velmi ranou jívu kvuli pylu, jám mám ve sklenici za oknem už tři týdny řízky a nic to nedelá
Jíva - množení, 5.3.2019
Zdravím, jako začínající včelař bych rád na svem pozemku vysázel kolem ulu Jívu obecnou ale k mému překvapení jsem se dočetl že jí nelze množit řízkovaním ale už nikde nepíšou jak tedy, poradí nekdo?Dik.
Snehová freza TORO - kape benzín, 5.1.2019
Tomu rozumím ale ta mašina normálne na zatáhnutí chytne a pracuje perfektně, dnes byl extréme mokrý sníh a vubec to nekolísalo, nezhasínalo, jen po vypnutí motoru jsem cítil benzín, tak jsem dal pod stroj karton a asi po 3 minutach tam byla první... celý příspěvek >
Snehová freza TORO - kape benzín, 5.1.2019
Zdravím chlapi a prosím o pomoc, vlastním krátce snehovou 4 taktní frezu TORO. Freza dva roky nejela, je takřka nepoužitá, dnes jsem nalil benzín, nastartoval a cca hodinu odklizel sníh, pote jsem ji zaparkoval v garaži ale bohužel jsem zjistil že z... celý příspěvek >
Ryzec pravý, 28.7.2017 Obsahuje fotku
Přidávám dnešní foto pro lepší posouzení, spodky jsou krasne oranžové, na fotu to není videt
Nerostou?, 26.7.2017
Nejsem znalec, sázel jsem na nejaké to ucho
Nerostou?, 26.7.2017 Obsahuje fotku
Ještě jedna
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika