Příspěvky uživatele - huskye

Jakou třešeň přikoupit?, 30.3.2020
Dobrý den všem, jakožto amatér jsem si před pár lety koupil třešeň v polsku. Krásně roste, silná, zdravá, má asi 3-4 metry. Ale zřejmě není samosprašná protože sice každý rok hezky vykvete, ale není na ní jediný plod. Protože jsem si nepoznačil... celý příspěvek >
Broskvoň, sadit teď nebo po mrazech?, 30.3.2020
Stromek to přežije, ale mě už letos ta koza vykvetla a květy zmrzly, tak se budu letos dívat jen na zelený stromek :-/
Co je to za keř? je ovocný?, 10.5.2015
No je to vysoké asi dva metry, borůvka je tak velká? edit: no jo, dorůstá.... super, to nebudu rušit. Díky :-)
Co je to za keř? je ovocný?, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám toto na čerstvě koupené zahradě. Je to podepřené, tak počítám že to předchozí majitel vysadil a nebude to plevel :-) Ale nevím co to je? Zrovna čistím zahradu a nevím zda to zachovat nebo ne. Děkuji za pomoc
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 17.12.2014
Tak já bych samozřejmě raději koupil Hondu nebo Husquarnu za třicet tisíc, ale to si bohužel nemůžu dovolit. I těch osum tisíc je hodně, nejraději bych si koupil sekačku za pět, ale zase potřebuju aby to něco posekalo :-) Jinak že budu dosekávat... celý příspěvek >
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 15.12.2014
Ťak teď: VeGa 525 SH VeGA 545 SXH McCulloch M51-140WRX Otázka jestli stačí 51cm šíře záběru, s větší nemám totiž žádnou zkušenost. Nebo si výrazně urychlim práci s 54cm, aby se vyplatilo připlatit 1000 korun. Nebo naopak bude... celý příspěvek >
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 13.12.2014
Což Alko dělá tušim svoje motory a docela slušné. Ale těm Vegám moc nevěřim. Dražší mají BS, ale levnější se mi na pohled zdají jako u toho riwallu.
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 12.12.2014
No ta by se mi i líbila, ale zdá se mi že to je stejný motor jako u toho Riwallu, což je asi čína? A Riwalla koupim ve verzi 51cm za 5 500,- což je 2500 rozdíl. Nebo to je lepší motor?
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 12.12.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, už jsem fakt zmatený ze sekaček. Koupil jsem si dům s pozemkem 1600m2, který je z větší části rovina, ale necelá polovina je svažitá. Viz. obrázek. Ve výběru mám hodně sekaček, ale netuším jak sekají. všechny mají kuličková ložiska a... celý příspěvek >
Kde sehnat nabíječku na Variolux V-AHL 20 Li-io?, 13.5.2012
Dobrý den, nevíte někdo, kde bych mohl sehnat nabíječku na zahradní nůžky Variolux V-AHL 20 Li-io? A kolik asi stojí taková nabíječka?
Kiwi, 21.9.2010
Super, děkuju :-) A ještě jedna věc. Bude vadit po sklizni řez? Chci to docela výrazně sestřihat...
Kiwi, 21.9.2010 Obsahuje fotku
Tak už mám lepší fotku :-) sice se tam máme stěhovat až za tři týdny asi, ale byl jsem dneska na domě a tak jsem si to kiwi vyfotil :-) Víte tedy někdo co to je a zda to má šanci ještě dozrát, takže bych to zatím měl nechat? Díky
Kiwi, 6.9.2010 Obsahuje fotku
To vůbec netušim. Zahrádkář teprve budu a nikdy jsem ani netušil, že kiwi může v našich klimatických podmínkách růst. Takže je to pro mě zjevení. Plody jsou zatím hodně tvrdé. Bližší fotku teď nemám, protože stěhovat se budeme asi až za měsíc, tak... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika